Şampiyonlukta Büyük Maçların Önemi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlukta Büyük Maçların Önemi!

Ciddi şekilde çok riskli bir planla oynuyoruz şu 2 maçlık görüntüde.Bu oyun planı uzun vadede kesinlikle uygulanabilir bir plan değil.Bu oyunla gol atamadığımız her dakika gol yeme ihtimalimiz iki kat artacaktır.Ne yapıp edip alternatif birkaç oyun planı tasarlanıp uygulanmalı.Şu oyun planıyla büyük maç kazanamayız

Katılmıyorum her maç farklı taktikle oynadık. Maçtan maça oyunumuz çok değişti. Karabük maçında oyunu dengelemeden oynadık taktik gereği çünkü rakip fizik olarak çok iyiydi takım halinde iyi bastılar. Her maç üstüne koyuyoruz pek fark edilmese de.

Antalya, Konya ve Başakşehir maçlarında (iç-dış olarak) kayıpsız geçelim yeter, derbiler o kadar korkutucu gelmiyor bana.

Katılıyorum. Şampiyon olduğumuz sezonlar ya derbilerde iyiyiz yada derbilerden sonraki en zorlu maçları süpürerek kazanarak mutlu sona ulaştık. Bu sene derbileri kaybetsek bile Trabzon ve Başakşehir maçlarını kazanırsak şampiyon oluruz.

Trabzon ve bjk deplasmanlarından yenilmeden dönersek şampiyonluğa çok fazla inanacak herkes.

Çünkü geçen senede iyi gidiyoduk büyük maçların hepsini kaybettik, büyük maç kazanacak oyuncu yoktu.

İlk test fener maçı, o maçta iyi reaksiyon verip kazanırsak ve bu stresi kaldırırsak gönül rahatlı ile bu takım şampiyon olur diyebiliriz.

Katılmıyorum her maç farklı taktikle oynadık. Maçtan maça oyunumuz çok değişti. Karabük maçında oyunu dengelemeden oynadık taktik gereği çünkü rakip fizik olarak çok iyiydi takım halinde iyi bastılar. Her maç üstüne koyuyoruz pek fark edilmese de.
Zaten ilk 2 maçtaki oyun taktiği yok artık.60 dakika sürekli tam saha pres yaparak oynanan bir oyun yok.Ben o taktikle maçların bitmeyeceğini söylemiştim

İçerideki tüm büyük maçları alacağımızı düşünüyorum. yeterli olabilir bu da. depler bjk fb 0, başak ts 1 er puanda fena olmaz. zaten 70 puanın üstüne çıkacak 2.bir takım olacağını sanmıyorum bu sezon bizim dışımızda. bjk de kaos başlıyor, başak bir sene iyi bir sene kötü ezelden beri. fb de ölü toprak zaten.

Trabzon ve bjk deplasmanlarından yenilmeden dönersek şampiyonluğa çok fazla inanacak herkes.

Çünkü geçen senede iyi gidiyoduk büyük maçların hepsini kaybettik, büyük maç kazanacak oyuncu yoktu.

İlk test fener maçı, o maçta iyi reaksiyon verip kazanırsak ve bu stresi kaldırırsak gönül rahatlı ile bu takım şampiyon olur diyebiliriz.

Bu takım Trabzon'u da Bjk'yi de orada yener at fava.

O kadar da yapamazlar herhalde,kör göze parmak olur o kadarı da.

Geçen hafta yaptılar açık açık kör göze parmak misali aynı.

Bu hafta yapmaya çalıştılar yine ama o kadar iyi oynadık ki salladık son dakika hepsini yendik.

Bjk’ye de vermeye çalıştılar dün maçı. Talisca’yı falan atmadı Fırat. Ts ikinci yarı baya iyiydi yoksa Bjk alsın diye her şey yapıldı.

Geçen hafta yaptılar açık açık kör göze parmak misali aynı.

Bu hafta yapmaya çalıştılar yine ama o kadar iyi oynadık ki salladık son dakika hepsini yendik.

Bjk’ye de vermeye çalıştılar dün maçı. Talisca’yı falan atmadı Fırat. Ts ikinci yarı baya iyiydi yoksa Bjk alsın diye her şey yapıldı.

Yönetim de tepki göstersin artık.Bu ne her Bjk maçını diken üstünde izliyoruz hakem birini atacak mı penaltı verecek mi diye.

Yönetim de tepki göstersin artık.Bu ne her Bjk maçını diken üstünde izliyoruz hakem birini atacak mı penaltı verecek mi diye.

Ben bu hafta Alper Ulusoy hakkında bir açıklama bekledim ama sustuk. Kazandık diye ses çıkarmadık ama rezil bir hakem yönetim vardı mutlaka bir açıklama yapmalıydık. Konuşmak için puan kaybını beklemeye gerek yok. Yoksa hakem zulmü katlanarak devam eder ve sonuçta hakemden dolayı puan kaybı gelir.

Ben bu hafta Alper Ulusoy hakkında bir açıklama bekledim ama sustuk. Kazandık diye ses çıkarmadık ama rezil bir hakem yönetim vardı mutlaka bir açıklama yapmalıydık. Konuşmak için puan kaybını beklemeye gerek yok. Yoksa hakem zulmü katlanarak devam eder ve sonuçta hakemden dolayı puan kaybı gelir.

O Mariano'nun pozisyon falan da penaltı değil,Erman Toroğlu gösterdi penaltıyla alakası falan olmadığını.Karabük aleyhine bir karar yok yani onu da telafi etti diyemeyiz.Dediğin gibi tepki göstermeliydik ama yapmadık.Bizim yönetim bu konuda çok kötü,lobi 0 adamlarda.İşin ilginci bir de iktidarla aramız iyi güya.Ama 0,hiç katkısını göremiyoruz.

O Mariano'nun pozisyon falan da penaltı değil,Erman Toroğlu gösterdi penaltıyla alakası falan olmadığını.Karabük aleyhine bir karar yok yani onu da telafi etti diyemeyiz.Dediğin gibi tepki göstermeliydik ama yapmadık.Bizim yönetim bu konuda çok kötü,lobi 0 adamlarda.İşin ilginci bir de iktidarla aramız iyi güya.Ama 0,hiç katkısını göremiyoruz.

Tudor hakemlerle uğraşmak konuşmak istemiyor ciddi ciddi. Oyuna yoğunlaşmak istiyor bu nedenle yönetimde bu toplara girmekte ısrarcı değil.

büyük maçlara gerek yok devre arasına kadar önümüzdeki 10 maçta 20-22 puan civarı alsak kafi

Son düzenleme:
Bu takım Trabzon'u da Bjk'yi de orada yener at fava.
Trabzon maçında büyük sıkıntı var.3-4 seneye kadar en rahat yendiğimiz takımlardan biriydi ama 3-4 senedir üstünlüğü kaybettik gibi.Son 6 maçta sadece 2 galibiyet var.Bunlardan birisi zaten Deniz Ateş Bitnel'in kariyerinin bittiği maç.Yani 1 galibiyetimiz var desek yeridir.Üstüne Trabzon da kötü oynamıyor ama Ersun saçmalıyor işte.3 zor deplasmanda da 2-2 berabere kaldılar ki galibiyeti kaçırdıkları maçlar da vardı.Trabzon maçında gol yememek temel felsefe olmalı çünkü bu adamlar öyle yada böyle atıyor.Bir de bize çok çok ters gelebilecek adamlar var Trabzon'da.Sosa da her maç dünkü kadar rezil oynamaz.Orta sahamız son 2 maçtaki gibi olursa çok fena bir mağlubiyet alırız.Gerçekten hayal kırıklığı yaratabilir bu maç bize

Arena'da oynayacağımız maçlarda, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Başakşehir'e karşı toplamda 10 puan çıkarabilirsek, garanti şampiyonuz.

Üst Alt