Şampiyonlukta Büyük Maçların Önemi! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlukta Büyük Maçların Önemi!

neden olmayalım ki? 72 puan demek = Bjk ve Fb'nin diğer 10 maçta en az 25 puan alması demek. Bana göre bu sene bu imkansıza yakın. Başak'ın da bu akşam oynanacak maçla beraber diğer 11 maçta 25 alması gerekecek.

Yeter ki diğer maçlarda puan kaybetmeyelim.

Fb-Bjk 70 göremez bence o kesin de,Başak konusunda tam emin değilim.Bugün puan muan bırakmaya kalkarlarsa ondan da emin olabilirim.Seri yakalayıp basıp gidebilen bir takım çıkmadı şu ana kadar,fikstür olarak bakarsak buna en müsait Fb o da bence çok dengesiz bir takım.Akhisar'a bile puan bırakabilirler gelecek hafta.

Son yıllardaki büyük maçlarımız içler acısı, Aysal Terimi kovduğunda kulübü 2-3 yıllığına nadasa bırakacaktık yanlış yaptık.

Fb-Bjk 70 göremez bence o kesin de,Başak konusunda tam emin değilim.Bugün puan muan bırakmaya kalkarlarsa ondan da emin olabilirim.Seri yakalayıp basıp gidebilen bir takım çıkmadı şu ana kadar,fikstür olarak bakarsak buna en müsait Fb o da bence çok dengesiz bir takım.Akhisar'a bile puan bırakabilirler gelecek hafta.

akhisar maçı da tam ortaya karışık kebap

akhisar bizimle oynayacak kupada,fener bjk ile

sonra haftasonu akhisar-fener

neden olmayalım ki? 72 puan demek = Bjk ve Fb'nin diğer 10 maçta en az 25 puan alması demek. Bana göre bu sene bu imkansıza yakın. Başak'ın da bu akşam oynanacak maçla beraber diğer 11 maçta 25 alması gerekecek.

Yeter ki diğer maçlarda puan kaybetmeyelim.
72 puanla şampiyon olabilmek değil mevzu, o maçlardaki kayıplarla şampiyon olmak. Bana bayağı zor geliyor.

ya zaten 11 maç kalmış 4ü büyük maç kategorisine giriyor bugünkü şartlarda

bu maçları kazanmasak da şampiyon oluruz demek abesle iştigal etmenin de ötesinde chavezle işgal etmek gibi bir şey olur

son 2 deplasman kazasından sonra önemi iyice artan maçlar eğer sivas la k.paşa da kayıp yaşamasaydık hata yapma lüksümüz vardı ama artık evimizdeki 3 maçı kazanıp fb ile en kötü berabere kalmamız gerekiyo bence

Puan farkı yapmamız şart

Başakşehir'e 5-1 yenildik.
Beşiktaş'a 3-0
Fener maçı ise 0-0 + kadıköyde kazanmamız yine zor.

Başak ve Beşiktaş'ı yeneriz ama fark atmamız çok mümkün değil. Kısaca ikili averajı kaybettik.

İki senedir büyük maç kazandığımızı hatırlamıyorum. Kupa finalleri falan hariç, kupa finallerini saymıyorum. Rakibimiz kim olursa Beşiktaş görmüş Bayern gibi oluyoruz final maçlarında o yönden tereddüt yaşamıyorum.

İçerideki derbilerin tamamını kazanırız ama kadıköyde ki maç her sonuca açık.
Bana göre 26.hafta sonunda lider yine biz olursak (derbinin sonucu ne olursa olsun) sezon sonunda ipi göğüsleriz.

Üst Alt