Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ Tanıtıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ Tanıtıldı

12000 lira bir telefona vereceksem şahsen bir ekrana bağlayıp bilgisayar ve ps4 performansı verebilmesi lazım.

hala mobil işletim sistemlerine mahkumuz .

windows şu işletim sistemi olayını kotaramadı , nokia ile başlayan süreç başarısızlıkla sona erdi.

açıkçası hardware olarak telefonlar bir laptop kadar güçlü hale geldiler.

artık x86 platformunu destekleyen ortak bir sisteme geçilmesi gerekjtiğini düşünüyorum.

öyle ki cep telefonunuzu evde soğutma ve eksternal gpusu olan bir küçük deck'e koyup direk monitörünüze bağlanıp konsol ayarında oyun ve laptop kadar pc performansı elde edebileceğimiz bir teknoloji var şu an ama saçma sapan mobil işletim sistemleri elimizi kolumuzu bağlıyor.

Avrupa'da yaşayıp da ya burada hayat çok zor diyen arkadaşlar var. Al işte biz böyle fiyatlarla boğuşuyoruz her şeyde. Elektronik bir cihazım bozulacak diye ödüm kopuyor. Bozulsa aynı kalitede olanı asla alamam, gidip daha ucuzunu dandiğini alacağım el mecbur. Asıl zorluk burada.

Alacak gücüm var ama almayacak kadar aklımda mevcut. Samsung note serisi harika bir seri normalde ama 12 000 tle öküz satıyorlar gerçekten. Öküz alınır o paraya.

Samsung Note 10+ cihazının türkiyeye giriş fiyatı: 5322 TL

1036 TL %10 Bayi karı.
941 Tl %10 Trt bandrolü
1436 Tl %18 Kdv
2661 Tl %50 Ötv

ile beraber kullanıcıya 11400 tlye geliyor bu cihaz.

Bayi karını 1 kenara koyarsak 5042 lira devlet vergi vuruyormuş cihazın üzerine.

Ablama hediye getirecigim note 10 normal 949 euro gelene kadar duser gerci , 1500 lirada acma parasi 250 de oyle de ,yine kurtariyor burdan almak galiba

Üst Alt