Samsung Galaxy Note 8 Sızdırıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samsung Galaxy Note 8 Sızdırıldı!

Samsung'un bu yılın sonlarına doğru duyuracağı yeni üst seviye telefonu Galaxy Note 8 çalışır halde görüntülendi. İşte iddialara göre yeni Galaxy Note 8!

Samsung'un yeni amiral gemisi telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8+'in tanıtılmasının üzerinden daha iki hafta geçmeden şirketin yeni üst seviye akıllı telefonu Galaxy Note 8'e ait olduğu edilen ilk önemli sızıntı geldi. Samsung Galaxy Note 8, çalışırken görüntülendi! Sızıntıya göre yine Galaxy s8 gibi şık bir telefon Note serisinde de bizi bekliyor.

Slash Leaks tarafından paylaşılan sızıntıyla birlikte Galaxy Note 8 modelinin Galaxy S8'e göre biraz daha keskinleştirilmiş kenarlara sahip olduğunu ve ekranın üst ve alt kısmındaki çerçevelerin Galaxy S8'e oranla biraz daha kaba ancak diğer birçok akıllı telefona göre şık ve zarif durduğunu görüyoruz.

16c431509907711d62bcdcb79fc5e2ccad5ae883.jpeg

Aynı zamanda sızıntı sadece bu fotoğraftan ibaret olsa da şimdiden Galaxy Note 8'in Galaxy S8+'a göre büyük bir telefon olduğu kesin. Bu büyüklük farkını cihazın etrafındaki tuşlardan da anlayabiliyoruz. Öte yandan cihazın arka yüzeyinin nasıl olacağı şimdilik bilinmiyor.

Minimum 5GB RAM
Minimum 4000 MAH batarya
Minimum 2.6GHZ işlemci
Minimum 64GB dahili hafıza
Minimum 550ppi ekran çözünürlüğü

Bunların altında özellikler ile gelirse direkt olarak çöp diyebiliriz.

Ancak Türkiye fiyatı şimdiden belli 5550TL'den aşağı giriş yapmaz. Ben o paraya gider araba al sat işine başlarım 1 sene sonra bu telefonun ikinci eli 3000TL'ye düştüğünde benim cebimde ki nakit 8000TL'den aşağı olmaz.

Kısaca Türkiye'de artık fahiş vergili ve fahiş kâr marjlı ürünlere halk tarafından sağlam bir boykot gerekiyor.

4bin batarya ile gelmez samsung un batarya dan canı yandı kapasiteyi fazla artirmalarini beklemiyorum telefon çok isiniyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Minimum 5GB RAM
Minimum 4000 MAH batarya
Minimum 2.6GHZ işlemci
Minimum 64GB dahili hafıza
Minimum 550ppi ekran çözünürlüğü

Bunların altında özellikler ile gelirse direkt olarak çöp diyebiliriz.

Ancak Türkiye fiyatı şimdiden belli 5550TL'den aşağı giriş yapmaz. Ben o paraya gider araba al sat işine başlarım 1 sene sonra bu telefonun ikinci eli 3000TL'ye düştüğünde benim cebimde ki nakit 8000TL'den aşağı olmaz.

Kısaca Türkiye'de artık fahiş vergili ve fahiş kâr marjlı ürünlere halk tarafından sağlam bir boykot gerekiyor.
Buyuk ihtimalle soyle olur;

6GB RAM
3750 MAH batarya
Snapdragon 835 / Samsung Exynos 8895 veya bir tik yeni modeli
64GB/128GB dahili hafıza
6.4-inch, 18.5:8 aspect ratio QHD+ > 514 PPI
12 Megapiksel çift arka kamera f/1.6 diyafram açıklığı

Son düzenleme:
Üst Alt