Samsung Galaxy S9 Çalışmaları Başladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samsung Galaxy S9 Çalışmaları Başladı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
e61a9e60937723.5a5e41b94c422.jpg

galaxy-s9-ve-galaxy-s9-plus-konsepti-buyuluyor-sdn-07.jpg

galaxy-s9-ve-galaxy-s9-plus-konsepti-buyuluyor-sdn-04.jpg

galaxy-s9-ve-galaxy-s9-plus-konsepti-buyuluyor-sdn-03.jpg

tasarım olarak S8 modeliyle devam ediyorlar. Batarya değerleri de aynı. Plus modelde 6 GB Ram olması kesin gibi.

Kamera değerleri bugüne kadar ki en iyi değerler gibi duruyor. Diyafram açıklıkları çok iyi olan düşük ışık çekimlerini kusursuz duruma getirecek muht.

işin maddi boyutu her markada olduğu gibi Samsung da da hayal kırıklığı olacak (Türkiye için)

S9 ve S9+ arasında tahminlerime göre 1000 lira ve üzeri bir fark oluşabilir. Yani S9 Plus 5000 liradan piyasaya girecek gibi.

sonunda stereo hoparlör koymayi akil etmisler
tasarim olarak s8den pek bir farki olmayacaktir
benim s8 bozulmadigi sürece s10dan önce bir yeni alet bakmam zaten

geçen hafta evlatla boğuşurken yanlışlıkla benim mate9 a bi tepik geçirdim duvara uçtu.duvarda küçük bir delik açıldı ama telefon maşallah canavar gibi hala,

işte aradığım özellik bu

Siyah, gri, mavi, gece siyahı, titanyum grisi, mercan mavisi ve son olarak leylak moru renkleriyle cıkacakmıs.

Leylak moru rengi sızmış.

Samsung-Galaxy-S9-Plus-840x473.jpg

kullandigim en iyi telefon s8 gercekten mükemmel olmus design, kullanim, aküsüde kolay bitmiyor, yeni sarj modeli ile nerdeyse 30min full dorduruyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt