Samsung Note 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samsung Note 4

Arkadaslar benim Samsung Not 4 um var + 3 tane aku var ama akulerin hepsi birden bozuldu sanki. Telefon kendi kendine kapandi ve artik acilmiyor. Diger akuleri koyuyorum icine yine birsey yapmiyor. Sarj aletini sokunca boyle doldurup birakiyor doldurup birakiyor. Hani zirt pirt yeniden doldurmaya basliyor gibi. Normalde takinca titreyip doldurmaya basliyor ama simdi titriyor sonra dolduracak gibi yapiyor tekrar titriyor... Hem acilmiyor hem doldurmuyor sizin anlayacaginiz.

Nette akuleri buzdolabinda bekletin felan diye birsey okumustum. Dun gece koydum demin cikardim fakat durum hala ayni. Akulerde bir sisme felanda yok. Ne yapabilirim? Ariza telefondami akulerdemi. Akulerde olsa 3u ayni anda nasil oluyor. Telefonda ise neden dolduracak gibi yapip doldurmuyor?

Teknolojiden anlayan bir arkadasimiz yardimci olursa sevinirim!

Son düzenleme:
Bataryada sıkıntı olması olası, şark soketinde ya da şarj devresinde de problem olabilir. 3 yıldır Note 4 kullancısıyım ben de, bataryalar kolay ölüyor, genel bir sıkıntı o.

Bataryada sıkıntı olması olası, şark soketinde ya da şarj devresinde de problem olabilir. 3 yıldır Note 4 kullancısıyım ben de, bataryalar kolay ölüyor, genel bir sıkıntı o.

Hmm tesekkur ederim rdas. Yeni batarya lagzim diyorsun yani. Simdi 3 bataryadan teki calistirdi telefonu ama bu seferde bataryayi doldurmuyor :S

Neyse bi bakayimda yenisini alayim o zaman

Bir de bataryaları uzun süre şarj etmezsen otomatik ölür o da var. Ortalama 1000-2000 arası şarj ömrü oluyor sonrasında kullanılan kapasite düşmeye başlıyor uzun süre şarj etmezsen daha da düşüyor kapasite.

2 sini bayagi sik kullaniyorum. Teki bitince otekini koyuyordum icine. Evde olmadigim zamanlarda yedek olarak yanimda tasiyordum fakat hepsi ayni anda bozulunca problemin telefonda oldugunu dusunmustum fakat simdi teki calistirdi ama doldurmyor iste dedigim gibi. Bakalim neolacak, hayirlisi

2 sini bayagi sik kullaniyorum. Teki bitince otekini koyuyordum icine. Evde olmadigim zamanlarda yedek olarak yanimda tasiyordum fakat hepsi ayni anda bozulunca problemin telefonda oldugunu dusunmustum fakat simdi teki calistirdi ama doldurmyor iste dedigim gibi. Bakalim neolacak, hayirlisi
Sırf batarya değişmeyle bitmez senin derdin.
Muhtemelen şarj aletin bozuk yada kullandığın bataryaya zarar veriyor.
Şarj deliğinde bir sorun olabilir.
Bunlardan emin olmadan yeni batarya alıp kullanma.
Çünkü onunda pert olma durumu doğabilir.

P9 Gscimbom Mobile

Üst Alt