GSC Scout - # Samuel Adegbenro | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Doğum tarihi/Yaş: 3 Ara 1995
Doğduğu il:
124.png
Osogbo
Uyruğu:
124.png
Nijeria

Boyu: 1,78 m
Mevki: Sol Kanat

YouTube

şutları,çalım yeteneği üst düzey.geçen seneki performansından ötürü rosenborga transfer olmuş.

YouTube
norveçte lig baslamadı galiba daha ama ajaxa eleme maçlarında 3 gol atmış.onlardan biri...

Son düzenleme:
Geçenler de benimde dikkatimi çekti sene sonu rodriguesi güzel paraya okutup bu arkadaşı alsak baya karlı çıkarız sanki

medyaya haber düşmüş.elmander önermiş.adegbenroyu takip ediyomuşuz.çok iyi olur lan hem paintsil hem adegbenro.....ikisini de alalım.ucuzlar.

ben ortasaha diye biliyorum bu cocugu ama kanatlarda da oynuyomuş @Ozan Puki

Eved her iki kanat + orta oynuyor. Fm profiline de baktım az önce adegbenrodan daha iyi yerlere gelebiliyor. Her şeyi 10 üzerinden 7-8 yapan bir oyuncu gibi. Videoda şutları erikseni andırdı inş scout ekibi izlemiştir ve alırız. Liverpool, chelsea filan ilgilenir hep böyle adamlarla alıp kiraya veriyor onlar. Bruma yı da öyle yapacaktı chelsea ama o bizi seçti direk 11 oynamak ve cl için. Bu çocuğu da belki öyle kandırırız.

Eved her iki kanat + orta oynuyor. Fm profiline de baktım az önce adegbenrodan daha iyi yerlere gelebiliyor. Her şeyi 10 üzerinden 7-8 yapan bir oyuncu gibi. Videoda şutları erikseni andırdı inş scout ekibi izlemiştir ve alırız. Liverpool, chelsea filan ilgilenir hep böyle adamlarla alıp kiraya veriyor onlar. Bruma yı da öyle yapacaktı chelsea ama o bizi seçti direk 11 oynamak ve cl için. Bu çocuğu da belki öyle kandırırız.
hangisi daha iyiyse o gelsin tabi.paintsil+duelund olur gibi.belhanda ve garry giderse gelmeleri kolay zaten.duelund 8 numaraya da kayabilir.

fernando------duelund

fegouli------ ------paintsil

adegbenro-------gomis

yapabiliriz.paintsil ve adegbenroda biri yardımcı forvet gibi de oynayabilir.

Gelecek adına beni umutlandıran bir gelişme..
Kim olur bilmem ama Kuzey Ulkelerinden oyuncu getirme düşüncesi son derece dogru..
Adamların güçlü fiziği ve iş ahlakı oluyor..

bu cocuk ne oldu rengo

Üst Alt