Samuel Eto'o, Galatasaray İçin Astronomik Teklifi Reddetti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samuel Eto'o, Galatasaray İçin Astronomik Teklifi Reddetti!

samuel_etoo_galatasarayi_bos_gecmiyor_WS.jpg

Galatasaray ile Samuel Eto’o arasındaki flört ciddileşiyor. Teknik patron Fatih Terim’in forvet takviyesi talebi üzerine harekete geçen Sarı-Kırmızılılar’ın radarına, 36 yaşındaki Kamerunlu futbolcu girdi.

Ancak Eto’o’yu takip eden tek kulüp Cim Bom değil. Son olarak Brezilya’dan Flamengo’nun tecrübeli golcüye 1.5 yıl için 4.5 milyon Euro’luk dudak uçuklatan bir teklif sunduğu ortaya çıktı.

Konuyla ilgili olarak ulaştığımız Samuel Eto’o’nun menajeri Wilfried De Happi ise “Oyuncum Türkiye’de kalmak istiyor. Önceliğimiz Türkiye’deki teklifler” diyerek, bu transferde Galatasaray’ın 1 adım önde olduğunu işaret etti.

Fanatik

Samuel Eto'o -> Galatasaray
Emrah Başsan, Tarık Çamdal, Koray Günter (K), Endoğan Adili (K), 1 milyon Euro -> Antalyaspor

Transfer Nöbeti'ne de yazdım. Maddi yönden bile kardayız.

Samuel Eto'o -> Galatasaray
Emrah Başsan, Tarık Çamdal, Koray Günter (K), Endoğan Adili (K), 1 milyon Euro -> Antalyaspor

Transfer Nöbeti'ne de yazdım. Maddi yönden bile kardayız.

hamza hocam ile win-win kazanacağız hep beraber. Eto GS ye gelmek için hazır kıta. Fikret bey avucunu yalamaya başlayabilir.

Gelsin reis karşılığında da elimizde ne kadar yerli varsa alsın götürsün Hamzaoğlu ...

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Gomis-Eto'o çift forvetle dağıtırız ligi ...

Sene sonunda da emekli olsun reis ...

Üst Alt