# Samuel Eto'o - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Samuel Eto'o

Cevap: # Samuel Eto'o

Oktay'a sorun beyler Eto'oyu o bilir :asd:

[video=youtube;wEN_Wyme5dw]https://www.youtube.com/watch?v=wEN_Wyme5dw[/video]

İkisi birden geliyomuş bi de. :eek:

:happynew: :happynew: :happynew: :happynew:

Her maç böyle geçer.

Sağ kanada da Gervinho gelsin. Orta sahaya da bi zenci gelsin. Defansa da. :lol: :happynew:

Bu arada kaliteli 3-4 tane Türk futbolcu da transfer etmek gerek.

Forvete 1 yabancı transferi yeter.Yanına Sercan uyar,hızlı teknik ve genç bir isim.

Eto'o sanırım resmiyete binmiş. Cnn de söylediler. Ünal Aysal çok istiyormuş. Ohannesburg

Çift forvet oynayalım, forvetler Eto'o ve Drogba olsun. Eğer olmazsa yönetim istifa etsin pls. xD

yazida kisaca diyorki galatasdarayin yeni baskani sadece turkiyede degil ayni zamanda avrupada basari ve bu basarinin kalici olmasini istiyor, bu basari icin herseyi yapmaya hazir ve cok guclu olan baskanalari etoo yu dusunuyormus ve onu alicak gucu varmis camerunlu yildizi bakalim interden koparabilecekmiymis gucu ve parasi ile :)

Ne adamlarsiniz be :)

Besiktas Maicon deyince olabilir gibi düsünüyorsunuz (besiktasin yabacilarin hepsi düsük maliyetli ya bonservisleri yok ya fon vs..)

Eto'o'ya gelince yok artik vs.. (ki bizim baskanin konusmasindan sonra ben sasirmam... para var sorun yok dedi acikca) :D

kizmayin bana ben ikisinin gelmesinede ihtimal vermiyorum heleki Maicon asla...

Üst Alt