# Samuel Eto'o


Anzhi Başkanı Kerimov, kulübü küçümsediği gerekçesiyle golcü futbolcuyu elden çıkarmaya karar verdi ve G.Saray'a "Eto'o'yu uygun koşullarda size satmaya hazırım" diye haber gönderdi.

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin transferde rüyalarını süslerken geçen sezon Anzhi'ye transfer olan Samuel Eto'o konusunda çarpıcı gelişmeler yaşanıyor. Rus medyasına göre, Anzhi'nin yeni teknik direktörü Guus Hiddink, geçtiğimiz günlerde Kamerunlu yıldızla özel bir görüşme yaptı. Ancak Eto'o görüşmede Anzhi'yi küçümseyen ifadeler kullanınca çok sinirlenen Hiddink, durumu kulüp başkanı Süleyman Kerimov'a iletirken, "Takımı hakkında böyle düşünen bir futbolcudan faydalanmam imkansız" ifadesini de kullandı.Bunun üzerine Kerimov, Eto'o'yu hemen satmaya karar verdi ve onun yerini doldurmak amacıyla da Fildişili Traore için kulübü Kuban'a 30 milyon euro önerdi. Kerimov, Eto'o'nun satışında önceliği ise Galatasaray'a tanıdı. Sarı-kırmızılı kulüple temasa geçen Kerimov 30 yaşındaki yıldızı uygun koşullarda satmaya hazır olduğunu söyledi. G.Saray yönetimi Fatih Terim ile de görüşerek Eto'o için izlenecek stratejiyi belirleyecek. Hatırlanacağı gibi, Kerimov geçmişte G.Saray hisseleriyle ilgili araştırmalar da yapmıştı.

Fotomaç
 
Cevap: Eto'oEto'o ya karşılık Aydın+Serkan Kurtuluş'u önerelim bu iş tamamdır.

Bu totomaçın ekibine hayranım.
 
Cevap: # Samuel Eto'oFotomaç, Star, Takvim, Sabah, Hürriyet gazetelerinin haberlerinin burada yayınlanmaması gerekli.Çünkü taraftarı gaza getirip takımı yıpratmaya oynuyorlar.Özellikle Hürriyet ve Sabah Grubu.Bu gazetelerin haberlerini burada yayınlamayın arkadaşlar.
 
Cevap: # Samuel Eto'oAncak Eto'o görüşmede Anzhi'yi küçümseyen ifadeler kullanınca çok sinirlenen Hiddink,yalanin bu kadari olmaz. hiddink kim, bir takim ugruna sinirlenmek kim?hele ki hic bir bagi olmayan bir kulüp icin. adam buz dolabi, umurunda bile olmaz.fotomac yazarlari kendini cok fazla acik ediyor bu tür sacmaliklar ile. bu gazete nasil ayakta duruyor cok ilginc.
 
Cevap: # Samuel Eto'o1cpmj.jpg
dağılın :D
 
Üst Alt