Şanlıurfa'da YGS'de Kopya Çektiği Saptanan 5 Kişi Yakalandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şanlıurfa'da YGS'de Kopya Çektiği Saptanan 5 Kişi Yakalandı

Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, geçen pazar günü yapılan YGS’de dijital haberleşme cihazlarıyla kopya çekileceğine ilişkin bilgilere ulaşıldığı belirtildi.
diji8800.jpg

Polislerin,
yaptığı çalışma sonunda kentteki bazı okullara yaptığı baskında; Mehmet K., İbrahim Ş., Mehmet G., Mesut T. ve Beytullah B. isimli adayların sınav salonlarında görevliler nezaretinde üst aramasını yaptı. Aramalarda, 5 kişinin kollarına ve ayakkabı tabanına gizlenmiş vaziyette cep telefonuna bağlı bluetooth, bu cihazı sabitleyen kol bandı, 4 ayakkabı tabanına gizlenmiş düzenek içeresinde kopya not kağıtları ele geçirildi.

sanliurfada-ygsde-kopya-cektigi-saptanan-5-kisi-yakalandi,0b-EZoAfCUapzkL3CfKfvA.jpg

Ele geçirilen dijital cihazlar ve notlara el koyan polis gözaltına aldığı 5 kişinin sorgulandığı bildirildi.

Duzenegi gectimde lan kagitla kopya nedir

Bide bluetooth ve telefon ile nasil kopya cekilir yav koldan soruyu mu okumaya calismislar o sessizlikte madem yapiyon duzgun yap micro wireless kameralar var al onlarla yap ozel tshirt tasarlat. Kopya cekmek kolayda insanlar beceriksiz birazda bilgisiz

Lan ben bunu tam okumamistim o kagittakiler sorularin cevaplariymis, cevabi olabilecek seyler degil.
Yuh.
Sinav icinde cevaplari alip kagida yazacak halleri yok sorular resmen calinmis

Lan ben bunu tam okumamistim o kagittakiler sorularin cevaplariymis, cevabi olabilecek seyler degil.
Yuh.
Sinav icinde cevaplari alip kagida yazacak halleri yok sorular resmen calinmis
Adamlardaki ozguvene bak soruları çalıp okumaya tenezzül etmiyorlar nasıl olsa sınavda hallederiz

fapatalk'dan gönderildi.???

Tabi suda olabilir tam anlamiyla calisan bir arkadas cevaplari duzenek araciligiyla aktariyor birileri bunu kagida yazip gider clientlere okuyor.(fakat bunda da hangi soru oldugunu da yazmalari gerek)
Bir onceki soyledigimdr karar kildim calinmis sorular tekrarini yaplamari gerekir

Cok güzel calisiyorlar hala. Demekki sorun sadece Feto füto degilmis.

Yerlestirdikleri adamlari ihrac edip yerlerine yenilerini getirdiler ama cevaplar hala elden ele geziyor.

Bununla beraber silgilerin cevabinida versinler.
Faberin tanesinin piyasada 1 liraya satildigi yerde silgileri kim degistirdi. Kim bu vurgunu yapti. Bir kurum asla cifte standart yapmaz isin icinde vurgun var verilen materyallerse en pahali ve kolay satilabilecek sey o silgilerdi

Üst Alt