Şans Oyunları | Spor Toto | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu haftaki acayip saçma sonuçlardan sonra ne 15 ne de 14 bilen olmadı ve devretti. Bende oynamıştım ve 36 Liralık kuponla maalesef 11de kaldım. Forumda da oynayan arkadaşlarımız vardır. Herkes kendi düşüncesini ve kendi tahminlerini burada da paylaşırsa iyi neticeler alacağımız inancını taşıyorum.

Haftanın sonuçları:

Önümüzdeki haftanın programı:

Son düzenleme:
Bir keresinde çok iddialı bir toto oynadım. Yaklaşık 10 TL lik bir kupon oldu. Kesin dedim tutar. Üzerine düşme sebebim de bir hafta önce aynen böyle devir vardı.
Neyse maçlar tamamlandı. 15 maçta 13 bildim. Dedim en kötü ihtimalle bir cep telefonu parası çıktı.
Gittim bayiye uzattım kuponu gururlu ve kasım kasım kasınarak.

Bayi kuponu makinaya tuttu ve kasayı açtı. Önce eli bozuk paralara gidince " Herhalde küsüratı veriyor" dedim.
Sonra o aldığı bozuk paraları avucuma bıraktı ve kasayı kapattı. Bir adama bir de avucumdaki paralara baktım. Kafamla " Bu ne la" der gibi bir kafa işareti yaptım adama.

Adam " Abi " dedi "13 tutturana 88 kuruş verdi spor toto..."

Yaklaşık 3-4 bin kişi 13 tutturmuş. ;(

Oynayalım bakalım bu hafta.Yıllardır oynamıyorum valla.Paso büyük maçlar denk gelmiş yalnız kimse bilemez yine.

8lo5m1.jpg

Geçen hafta 1.2 milyon devrettiğini görünce bende şansımı deniyim dedim bu hafta

2/2 ile başladık bakalım bu zamana kadar illa ilk 2 maçtan biri ters getirirdi

SPOR%20TOTO%20L%C4%B0STE%2031_%20HAFTA%202015.jpg

Yeni hafta programı. Milli maçları takip eden bir arkadaşa ihtiyacım var. 1-2 maçla ilgili arada kalmış durumdayım.

Son düzenleme:
Üst Alt