Şansal Büyüka Müjdeyi Verdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şansal Büyüka Müjdeyi Verdi!

https://youtu.be/93NgtYumW8g

Şansal Büyüka, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile yaptığı görüşmeyi açıkladı. Büyüka, Galatasaray yönetim kurulunda Fatih Terim tartışmasının yaşanmadığını, başkan Dursun Özbek'in teknik direktör belirleme konusunda tek yetkili olduğunu aktardı.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bu adam az ama öz konuşanlardan.
Son dönemde aysalın getirdiği zaman bu açıklamıştı.
Tudorun gideceği zamanda herkez gibi atıp tutmadı, gidecek dedi gitti.

Bu diyorsa ben biraz daha güvenirim

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Terim gelmiyor seçim onla alakalı değil. Bundan büyük müjde mi olur.

Bal gibide onunla alakalı bunu anlamak zor değil,Terim Dursunun son kurşunu olacak adam değil böyle bir dönemde yarım seneliğine gelip başarısız olup Galatasaray defterini kapatacak birisi olmadığını biliyoruz.Dursun yönetimdeki bazı düşmanlarını temizleyip görev süresinide uzatıp Terimi getirmeyi planlıyor çünkü Terim uzun süreli sözleşmeyle gelecektir ancak.

Terimin gelmesini hiç ama hiç istemiyorum ama şu kadronunda ne olduğu belirsiz adamlarla heba edilmesini cidden hiç istemiyorum

Bal gibide onunla alakalı bunu anlamak zor değil,Terim Dursunun son kurşunu olacak adam değil böyle bir dönemde yarım seneliğine gelip başarısız olup Galatasaray defterini kapatacak birisi olmadığını biliyoruz.Dursun yönetimdeki bazı düşmanlarını temizleyip görev süresinide uzatıp Terimi getirmeyi planlıyor çünkü Terim uzun süreli sözleşmeyle gelecektir ancak.

Valla bilmiyorum ama Başka bir Aday ile çıkar diyorlar Terim.
Adnan Öztürk olmaz onla kötü düşmüşlerdi Aysal reis zamanında

Belki de F.Terim ile görüşüldü ve Terim gelirim ancak uzun vadeli plan yapabilmemiz için yönetimin uzun süreli olması lazım dedi ve o yüzden seçim erkene alındı. 6 ay sonra seçim olacak ve belki de yönetimin değişeceği bir Galatasaray'a F.Terim'in gelmeyeceği kesin zaten.

Öncelikle neredeyse kendimi bildim bileli Şansal Büyüka’yı izlerim. Maraton’la büyüdük. Boş konuştuğunu hiç görmedim. Yanılmıştır. Yanılabilir. Ama asla boş konuşmamıştır.

Gelelim açıklamalarına. Eğer gerçekten dediği gibi teknik direktör seçimi konusunda tek yetkili Dursun Özbek ise bu seçim Fatih Terim’e güvence verilmek için yapılmaktadır. Seçim kararı verildiği haberinin olduğu başlıkta da yazmıştım. Bu seçim “Mayıs’ta Aysal gelebilir; bu yüzden ben yokum” tavrından dolayı olacaktır demiş ama yönetimdeki Terim karşıtlarını temizleme ihtimalini daha çok düşünmüştüm. Şansal Büyüka’nın bu açıklamaları doğruysa evet bu seçim Aysal ihtimalini ortadan kaldırıp Terim’in seçim stresini yaşamamak için alınmış bir karar olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öncelikle neredeyse kendimi bildim bileli Şansal Büyüka’yı izlerim. Maraton’la büyüdük. Boş konuştuğunu hiç görmedim. Yanılmıştır. Yanılabilir. Ama asla boş konuşmamıştır.

Gelelim açıklamalarına. Eğer gerçekten dediği gibi teknik direktör seçimi konusunda tek yetkili Dursun Özbek ise bu seçim Fatih Terim’e güvence verilmek için yapılmaktadır. Seçim kararı verildiği haberinin olduğu başlıkta da yazmıştım. Bu seçim “Mayıs’ta Aysal gelebilir; bu yüzden ben yokum” tavrından dolayı olacaktır demiş ama yönetimdeki Terim karşıtlarını temizleme ihtimalini daha çok düşünmüştüm. Şansal Büyüka’nın bu açıklamaları doğruysa evet bu seçim Aysal ihtimalini ortadan kaldırıp Terim’in seçim stresini yaşamamak için alınmış bir karar olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz.

Sence Aysal başkan-x teknik direktör kombinasyonu mu yoksa Dursun başkan-Fatih Terim teknik direktör kombinasyonu mu?

Aynen dediğin gibi. Hoca plan proje dahilinde kafası rahat devam etmek istiyor. En doğal hakkı.

Fatih Terim'i getirecekler öyle yada böyle gelecek. Bu çok aşikar. Ancak hocanın belli ki sağlam istekleri var. Yönetimde olmaması gerekenler vs. yani. Bence Terim'in bir kaç adamı, Sedat Doğan, A. Albayrak gibi adamlar Dursun'un kadrosunda olacaklar. Hem hocanın kafası rahat olacak. Hemde yönetime söz geçirebilecek.

Terim yerine başka bir kişiyi tercih etme şansları çok düşük bu seçim kararından sonra. Olursa Tudor'u mumla ararız. Gerçi bunların sağı solu belli olmaz haftaya geri Tudor'u getirebilirler öyle bir kafadalar. Sonumuz hayır olsun.

Çoklarının varsaydığı (Arzu ettiği) gibi, Terim sanki hazır kıta bekliyormuş da Dursun' un teklifini anında kabul etmiş gibi bir senaryo gerçekçi gelmiyor bana...

Yok eğer yeni yönetimin oluşturulması ve sezon sonu Terim' in getirilmesi için daha önceden büyük ölçekli bir çalışma yürütülmüş, bir karara varılmış ise ve ortaya çıkan olumsuz durum süreci hızlandırmayı gerektirmişse bilemem ki mevcut şartlarda bu en iyi ihtimaldir. Bakalım neler olacak?...

Terim gelse gelse başkan adayı olarak gelir, artık küçük oynayacağını düşünmüyorum, tekrar kötü bir sonuç daha alırsa, kendi ayağına sıkmış olur, FT nin bundan sonra ki amacı başkan olabilmektir.

Sence Aysal başkan-x teknik direktör kombinasyonu mu yoksa Dursun başkan-Fatih Terim teknik direktör kombinasyonu mu?

Zor sorular bunlar. Germe beni. Cevap veremiyorum.

Ancak şunu diyebilirim ki önemli olan tek şey "Galatasaray'ın Başarısı" Hedeflere kim ulaştıracaksa o gelsin. Ben kompleksli değilim. Bugün Dursun Özbek hatalarından ders çıkarsın, kulübü ileriye taşısın en azılı savunucusu olurum.

Üst Alt