fanzinimizin 35. sayısında röportajına yer verdiğimiz türk futbolunun duayen isimlerinden birisidir. sorduğumuz onca soruya içtenlikle, sıkılmadan ve kafalarda soru işareti bırakmayacak derecede açıklayıcı bir biçimde cevaplar verdiği için de ayrıca teşekkürlerimizi sunduğumuz kişidir.bkz. sayfa 14
 
Cevap: şansal büyüka2000 yilinda uefa finalini parken stadinda izleyen fb'li olmasina ragmen tarafsiz olduguna inandigim insan..
 
Cevap: şansal büyükatuttuğu takım beni ilgilendirmiyor, spor camiasında görmekten, dinlemekten keyif aldığım şahıs.
 
Cevap: şansal büyükaAman hoçam, hanki possyonu istedin acikca soyle Rutukten uyari geliyo hoçamtarzi sempatik laflariyla gonullere taht kuran Mararon'un beyni.
 
Zannedersem Şansal bey de hocamızın genç tecrübeli veya yaşlı tecrübesiz yaş skalasından faydalanmakta. Yani Soner 27 yaşında ama Galatasaray tarzı büyük maç tecrübesi 4 yaş ufağı Marcao'nun belki 10 kat gerisindedir. Geçen yıl hoca da 25'lik Taylan'a bunu dedi diye bayağı eleştiriye uğramıştı ama esas demek istediği Taylan'ın da kaos ortamındaki Galatasaray için bakir bir tecrübeye sahip olduğuydu. Şansal bey de aynı kafadan gitmiş. Ama tecrübeden ziyade direkt yaştan gitmesi bana Marcao'dan ziyade Donk'tan bahsettiği izlemini hatırlattı. Bir editörle çalışmaya başlarsa bu tarz abukluklardan da daha rahat sıyrılabilir Ego Büyüka abimiz.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt