Şansal Büyüka’dan Galatasaray İçin Yeni Teknik Direktör İddiası!


buyuka_ile_gundem_f516e_800.jpg

Şansal Büyüka, Milliyet Gazetesi'ndeki köşe yazısında sarı-kırmızılı takımın yeni hocasını açıkladı. Büyüka ayrıca yazısında Galatasaray'ın Kasımpaşa yenilgisi sonrası soyunma odasında yaşananlar ile ilgili olarak bilgiler de paylaştı. İşte Büyüka'nın yazısından bir bölüm:


“Muslera izin istiyor, “Başkanım” diyor, “çok hoca değiştirdik, çok sistem değiştirdik, uyum sağlamada zorlanıyoruz.” Başkan Özbek, “Çok hoca değiştirdik diyorsunuz da, Hamza kötü, Mustafa Hoca kötü, Riekerink “ehh işte”, Igor Tudor kötü, sizin hiç mi kabahatiniz yok” cevabını veriyor.

Görülüyor ki, hoca ile bazı futbolcuların bir arada çalışması zor… Hatta mümkün değil… Bu şartlarda Galatasaray'da dikiş tutmaz. Mayısın ve ligin sonu geliyor. Galatasaray'da radaikal bir “bahar temizliğine” acilen ihtiyaç var.

Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, son krizde hocasının arkasında durdu ve “Tudor kalacak” dedi. Galatasaray'ın içinde olan ve haberciliğine inandığım insanlar da “Sezon sonunda Igor Tudor ile Sneijder kol kola gider” diyorlar ve yakın ihtimal olarak şunu söylüyorlar:

1- Yüzde 90 Abdullah Avcı
2- Yüzde 10 Lucescu…

Benim kişisel fikrim ise şöyle: Başakşehir'de tepeden tırnağa bir düzen kuran, her dediği olan, tek karışanı bulunmayan, Başkan Göksel Gümüşdağ ile çok yakın bağı olan, Başakşehir'i “büyük takım” olma noktasına taşıyan Abdullah Avcı, bu düzenini kolay kolay bozmaz.

Gamaspor
 
Lucescu ile bu seneki Advocaat'lı Fener'in kopyası oluruz. Olumlu değişim olarak muhtemelen sadece daha az gol yeriz. İyi transferler gelmediği sürece de gol atmakta çok zorlanırız. Podolski ve çok yüksek ihtimalle Bruma gidiyor, Sneijder ve Yasin birer yaş daha alıyor. Maç sonlarında da Advocaat gibi kalite yetersiz benim yapabileceğim bir şey yok diye açıklama yapar. O nedenle hep söylüyorum, artık bunu yazmaktan bıktım ama sürekli bunu yazdırmaya yönelik başlıklar var, TD değiştirmenin hiç ama hiçbir faydası yok. Önce yönetim ve oyuncular değişsin, TD hala başarısızsa ondan sonra sıra ona gelir.

Kaldı ki Tudor daha oldukça genç bir antrenör ve şimdiye kadar gördüğümüz kadarıyla kendini geliştirmek isteyen, azimli ve gözü yukarılarda olan bir kişilik. Kariyerinde ilk kez bu seviyeye ulaştı ve burada başarısız olursa hayalini kurduğu takımların başına geçemez. Ben kendisinin de bu durumdan oldukça rahatsız olduğunu düşünüyorum. Sonuçta Galatasaray'da başarısız bir dönem geçirmesi onun kariyeri açısından da hiç iyi değil.
 
Avci eger sampiyon olursa gelmez. CL ye gitmek varken bu copler ile ugrasmaya degmez der ve teklifi kabul etmez bile.
 
Bos haber hemi yeni td iddasi diyor sonrada sansal kendisi diyor avci gelmez diye. luceyi getirmek icinde transfer bütcesi yeterli olmaz
 
“Muslera izin istiyor, “Başkanım” diyor, “çok hoca değiştirdik, çok sistem değiştirdik, uyum sağlamada zorlanıyoruz.” Başkan Özbek, “Çok hoca değiştirdik diyorsunuz da, Hamza kötü, Mustafa Hoca kötü, Riekerink “ehh işte”, Igor Tudor kötü, sizin hiç mi kabahatiniz yok” cevabını veriyor.

ulan muslera
 
Yeni yönetim ile Luce gelsin 2 yıl filan için
Avcı şampiyonlar ligi macerası yaşamadan bırakmaz Başahşehir'i 2019'da sözleşmesi bitiyor

2019'a kadar Luce Td 2019'dan sonra Luce sportif direktör Avcu Td olarak yolumuza devam edelim ...
 
Avcı gelmesin.
Lucescu gelsin


Bukadar çöp geldi...artık tartışılmaya açık.olmayan bir T.D. gelmesi şart.
Bu camia bir deneme T.D. daha kaldıramaz.
 
Üst Alt