Şanslı Masa | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şanslı Masa

'Şanslı Masa' Kanal D'de

b_ansl-Masa-Kanal-Dde-H7ZP77RA.jpg

Kanal D’de, 03 Mayıs Salı günü, “Şanslı Masa” adlı, eğlence ve kahkaha dolu yepyeni bir yarışma programı başlıyor. Türk televizyonlarında bir benzeri görülmeyen programda, Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan da “Şanlı Masa”nın moderatörlüğünü yapacaklar.

Başvuru yapılmadan yarışmacı olunan yarışma

“Şanslı Masa”ya katılmak için başvuru yapmaya gerek yok. Zira, “Şanslı Masa” ekibi, yarışmacıları bizzat kendisi buluyor. Bir mekânda, şanslı masayı seçip kameralarını gizleyen ekip, *******iyle birlikte yarışmacıyı belirliyor. Ve ansızın yarışmacıyı çağırıp, *******inin haberi olmadan ona bir kulaklık veriyor. Bu sayede yarışmacı ile iletişim kuruluyor. Yarışmacıya görevler veriliyor ve akabinde de yarışma başlıyor. Yarışmacılar bazen karşısındakine yalanlar söylüyor, bazen de restoranın içinde şarkılar söylüyor. Karşısındakinin tahammül sınırlarını zorlayan yarışmacılar, etapları tamamlayıp büyük ödüle ulaşmaya çalışıyor. Ama bu sırada bunu sadece o biliyor. Bütün etapları geçen yarışmacı 5 bin TL’lik ödülün de sahibi oluyor

İlk Yarısmacı :lol:

[video=youtube;E8wKyZNjbEo]https://www.youtube.com/watch?v=E8wKyZNjbEo[/video]

Cevap: Şanslı Masa

Sonuna doğru baktım, 5000TL alan oğlanın olduğu, güzel bir programa benziyor, tutar sanırım.

Dün Barca-Real maçından sonra bunu seyretim baya eğlendim , iyi pogram....

Yalnız şimdi bunlar 2-3 bölum daha gösterirlerse , insanlar artık anlayacakki ne olduğunu , ben kız arkadaşımlan gitsem otursam oraya kız arkadaşım acayip hareketler yapmaya başlasa hemen anlarım işin içinde bunların olduğunu.....

Aceba bunlar 20-30 bölum çekmişlermidir ?? Şimdi göstermeye başlamışardır belki ???

Bilgisi olan var mi? ? ?

Yalnız şimdi bunlar 2-3 bölum daha gösterirlerse , insanlar artık anlayacakki ne olduğunu , ben kız arkadaşımlan gitsem otursam oraya kız arkadaşım acayip hareketler yapmaya başlasa hemen anlarım işin içinde bunların olduğunu.....

Aceba bunlar 20-30 bölum çekmişlermidir ?? Şimdi göstermeye başlamışardır belki ???

Bilgisi olan var mi? ? ?

Muhtemelen öyledir

Bu tür programların cogunda böyle cunku

Bilgisi olan var mi? ? ?

Büyük bir ihtimal böyledir

Dün öyle kanallar arasında gezinirken dikkatimi çekti.İlk dakikalar komik geliyorda sonra insanı baya sıkıyor.Fazla abartıyorlar.

'Şanslı Masa' Kanal D'de

b_ansl-Masa-Kanal-Dde-H7ZP77RA.jpg

Kanal D’de, 03 Mayıs Salı günü, “Şanslı Masa” adlı, eğlence ve kahkaha dolu yepyeni bir yarışma programı başlıyor. Türk televizyonlarında bir benzeri görülmeyen programda, Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan da “Şanlı Masa”nın moderatörlüğünü yapacaklar.

Başvuru yapılmadan yarışmacı olunan yarışma

“Şanslı Masa”ya katılmak için başvuru yapmaya gerek yok. Zira, “Şanslı Masa” ekibi, yarışmacıları bizzat kendisi buluyor. Bir mekânda, şanslı masayı seçip kameralarını gizleyen ekip, *******iyle birlikte yarışmacıyı belirliyor. Ve ansızın yarışmacıyı çağırıp, *******inin haberi olmadan ona bir kulaklık veriyor. Bu sayede yarışmacı ile iletişim kuruluyor. Yarışmacıya görevler veriliyor ve akabinde de yarışma başlıyor. Yarışmacılar bazen karşısındakine yalanlar söylüyor, bazen de restoranın içinde şarkılar söylüyor. Karşısındakinin tahammül sınırlarını zorlayan yarışmacılar, etapları tamamlayıp büyük ödüle ulaşmaya çalışıyor. Ama bu sırada bunu sadece o biliyor. Bütün etapları geçen yarışmacı 5 bin TL’lik ödülün de sahibi oluyor

İlk Yarısmacı :lol:

[video=youtube;E8wKyZNjbEo]https://www.youtube.com/watch?v=E8wKyZNjbEo[/video]

şu adamı bi düşünün. okadar küfür etti aşkiton diyen agzını nokta nokta yaptı:D herif icinden ne saydırmıştır. ulan elaleme rezil olduk diye. bu kızın ailesininde canını sıkmıştır:)

Zeki Kayahan Coşkun hazırladığı programdır . Daha sonra ekiple anlaşamayınca ayrılmış programdan . Stüdyo ortamında tekrar çekmişler kulis sahnelerini .

Bilgisi olan var mi? ? ?

böyle programlarda en az 50 bölüm kadar çekiyorlar.daha sonra yayınlıyorlar.

Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan 'un programsız, anlık saçmalıklarına uymaya çalışan birinin olduğu program beni haliyle gerdi. Bu 2 yarım akıllı eğleniyor diye, çekilecek eziyet değil.

Sahte bu program.İki programdaki yarışanlar oyuncu ve daha önce televizyona çıkmış kişiler.Milleti kandırıyorlar.

Sahte mahte.

İnsanlar güldüğü sürece hiç kimsenin umurunda olmaz.

Saçma sapan gerilimli programlardan iyi olduğu su götürmez.

Üst Alt