sarı üyeler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Forumumuzun giriş seviyesi üyeleridir. 20-200 arası post atmak bu şanlı rütbe için yeterli görülmektedir. Logosu da şudur.
2O1maL.png

Son düzenleme:
transfer nöbetine cevap yazma yetkimi haber bile vermeye tenezzül etmeden kısıtlayanlardan derhal özür bekliyorum. işinize gelen işine gelene ana bacı sövüp yazmaya devam ediyor. ince ve güzel espriyi biri hazmedemedi diye ceza veriliyor. bunun kötü niyetten veya zeka sorunundan başka açıklaması olamaz. birine fenerbahçeli demek iftira olmaz çünkü fenerbahçeli olmak suç değil. ama Fenerbahçeli demeyi iftira saymak 6222 kapsamında suç olur.

transfer nöbetine cevap yazma yetkimi haber bile vermeye tenezzül etmeden kısıtlayanlardan derhal özür bekliyorum. işinize gelen işine gelene ana bacı sövüp yazmaya devam ediyor. ince ve güzel espriyi biri hazmedemedi diye ceza veriliyor. bunun kötü niyetten veya zeka sorunundan başka açıklaması olamaz. birine fenerbahçeli demek iftira olmaz çünkü fenerbahçeli olmak suç değil. ama Fenerbahçeli demeyi iftira saymak 6222 kapsamında suç olur.
haklisiniz ustad
birine FB'li demek neden suc oluyor
keske biraz daha naif yazsaydiniz daha iyi olurdu bunu da yazmam gerekir
saygilar

haklisiniz ustad
birine FB'li demek neden suc oluyor
keske biraz daha naif yazsaydiniz daha iyi olurdu bunu da yazmam gerekir
saygilar
üstad 20 senelik hukukçuyum fakültede ders vermişim bilmem ne hayatımda kural yorumlama ve uygulamada bu kadar kötü niyetli davranışı en karanlık dönemlerde en kural tanımaz mafya/terör gruplarının iç işleyişinde bile görmedim anlayabilmem mümkün değil. muhtemelen birinin arasının iyi olduğu bir tip şımarıklık yapıp şu kişi ceza alsın diye ergene bağlayınca böyle bir şey yaptılar. ayıp resmen. naif olunacak bir durum yok. bu bebeler portakalda vitaminken biz 14 senelik çile çekiyorduk.

Üst Alt