sarı üyeler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Journey

rutbe-png.23994
Bizimki nerede?

Sarı üyeyken, bir yorumum yüzünden, kuş, kanatlı ilan edilmiş ve bazı arkadaşlar tarafından engellenmiş biriyim..(kendilerini iplediğim yokta cevap verememek zoruna gidiyor insanın..)

Hala yeni üye sayılırım , 35 yaşına gelmiş , çoluk çoçuğa karışmış biri olarak , 15 yaşındaki ergenler gibi tanımadığı insanları sıfatlandıran zihniyetlerin , birazcık daha ılımlı olmaları gerektiğini ifade etmek istedim..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sarı üyeyken, bir yorumum yüzünden, kuş, kanatlı ilan edilmiş ve bazı arkadaşlar tarafından engellenmiş biriyim..(kendilerini iplediğim yokta cevap verememek zoruna gidiyor insanın..)

Hala yeni üye sayılırım , 35 yaşına gelmiş , çoluk çoçuğa karışmış biri olarak , 15 yaşındaki ergenler gibi tanımadığı insanları sıfatlandıran zihniyetlerin , birazcık daha ılımlı olmaları gerektiğini ifade etmek istedim..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
soylediklerin yuzunden hic itham edilmemis veya saldırıya ugramamıssan hayatın boyunca bos konusmussun demektir

bak şimdi güzel kardeşim.: burası sanal bir ortam. insanlar günlük stresini derdini tasasını unutmak için giriyor. öyle ciddiye alınacak bir yer değil. ama sövme hakaret terbiyesizlik kol geziyor. gerçek hayatta uğraşamayacağınız adamlardan birinin ters tarafına denk gelseniz sorun olur. sen bazı kişilerin yediği her halta göz yumup ondan sonra kafana göre gözünün üstünde kaşın var bile demeden ceza verip sonra da itham diye bi gerekçe uydurursan ve herkes deyip herkesten canının istediğine yaptırım uygularsan buna biz Türkçede organize ama amatör kötülük diyoruz. işim gücüm derdim tasam gerçek hayatta yapmam gerekenler olduğu için sizinle vakit harcayacak sanal ortam şımarıklıklarını ciddiye alacak değilim. ne haliniz varsa görün.

Üst Alt