sarı üyeler - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Forumda kuş ilan edilmemek mümkün değil. Bir önceki hesabımı 2008 2009 gibi açmıştım. Lakin pek yazmıyordum nöbetleri takip ediyordum genelde. Cris denilen kazma geldiği zaman bir videosunu paylaşıp kağnı bu gibi eleştiriler yapmıştım ki... kuş filan diyen birkaç arkadaş olmuştu.

Beyler yıllardan beri mobil giriyorum.
Rütbem görünmüyor.
Benim rütbem ney?
Kendimi forumun dinozoru olarak görüyorum.
Eğer rütbem bu değilse bir zahmet el atın modlar.

Gscimbom mobil

Ne kadar saçma gereksiz muhabbetler dönmüş! Serkan ve Külah Bey'den gerçekten nefret ediyorum. Tanrıverdi sinirimi bozuyor. Geceleri beni alıntılamayın.

Forumda kuş ilan edilmemek mümkün değil. Bir önceki hesabımı 2008 2009 gibi açmıştım. Lakin pek yazmıyordum nöbetleri takip ediyordum genelde. Cris denilen kazma geldiği zaman bir videosunu paylaşıp kağnı bu gibi eleştiriler yapmıştım ki... kuş filan diyen birkaç arkadaş olmuştu.

Bende yasgunumden bir gun sonra uye olmustum. Gecen sene transfer sezonuna denk geliyor. Gomisi yeni satmisiz ozamanlar. Tabi dillerde yerine gelmeyen forvet transferi. 2-3 negatif yazi yazmisim ozamanlar buralarda. Birde huyum kurusun biraz takilarak yazi yaziyordum. @Hamza renktaş 'Gomis transferiyle uye oldun, mesajların hep negatif, goze batiyorsun, benden birsey kacmaz' demisti :D Ilk damgayi orda yemistik. Sukur son damga oldu sonra

Bende yasgunumden bir gun sonra uye olmustum. Gecen sene transfer sezonuna denk geliyor. Gomisi yeni satmisiz ozamanlar. Tabi dillerde yerine gelmeyen forvet transferi. 2-3 negatif yazi yazmisim ozamanlar buralarda. Birde huyum kurusun biraz takilarak yazi yaziyordum. @Hamza renktaş 'Gomis transferiyle uye oldun, mesajların hep negatif, goze batiyorsun, benden birsey kacmaz' demisti :D Ilk damgayi orda yemistik. Sukur son damga oldu sonra

yine güzel zamanlara gelmişsin az damga yemişsin rdaş. Artık her yeni üye kuş değildir uyarıları yapılıyor. Eskiden tuttuğuna yapıştırırlardı bazı rdaşlarımız :)

bak şimdi güzel kardeşim.: burası sanal bir ortam. insanlar günlük stresini derdini tasasını unutmak için giriyor. öyle ciddiye alınacak bir yer değil. ama sövme hakaret terbiyesizlik kol geziyor. gerçek hayatta uğraşamayacağınız adamlardan birinin ters tarafına denk gelseniz sorun olur. sen bazı kişilerin yediği her halta göz yumup ondan sonra kafana göre gözünün üstünde kaşın var bile demeden ceza verip sonra da itham diye bi gerekçe uydurursan ve herkes deyip herkesten canının istediğine yaptırım uygularsan buna biz Türkçede organize ama amatör kötülük diyoruz. işim gücüm derdim tasam gerçek hayatta yapmam gerekenler olduğu için sizinle vakit harcayacak sanal ortam şımarıklıklarını ciddiye alacak değilim. ne haliniz varsa görün.

Peki.

Üst Alt