"Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!...


Bu İşte Bir Kadın Parmağı Var! | Şuan KanalTurk 'tefft1mm780105.jpg
Fenerbahçeli yedek oyuncuların hemen arkasında oturan bir bayan... Aslında tek suçu Galatasaray'ın girmeyen atışına sevinip, rengini belli etmesiydi. Ancak tribünlerin kendisine gösterdiği tepkiye 'böyle' karşılık verince işler iyice çığrından çıktı.Herşey maçın uzatmaya gitmesiyle başladı. Fenerbahçeli oyuncuların bulunuduğu beachin arkasında bir bayan taraftar, Galatasaraylı taraftarlara el işareti yapması, olayların büyümesine neden oldu. Önce sahaya yabancı maddeler yağdı, ardından da sahaya giren bir kaç taraftar Fenerbahçeli oyunculara saldırdı. Soyunma odasına giden Sarı-Lacivertli oyuncular, can güvenlikleri olmadığı için maça çıkmayacakları açıklandı.Çevik kuvvet salona geldi

Daha sonra salonda anons yapılarak, taraftarlardan saha kenarındaki koltukları boşaltıp, tribüne çıkmaları istendi. Saha kenarındaki koltuklar boşaltılıp, çevik kuvvet ekipleri buralara yerleştirilirken, Fenerbahçe Ülkerli oyuncular yaklaşık 20 dakika sonra sahaya tekrar çıktı. Bu sırada sahada bir kez daha anons yapıldı.İŞTE OLAY GÖRÜNTÜLERBu işte bir kadın parmağı var! - www.fanatik.com.trfft15_mf427323.Jpeg
fft15_mf427321.Jpeg
fft15_mf427319.Jpeg
fft15_mf427317.Jpeg
antu_15_11_2009_47.JPG
2v96on4.jpg
2wdu5xh.jpg
 
Cevap: Bu işte bir kadın parmağı var!O kadına dışarıda söylenecek sözler belli ama burda onları söyleyip ceza almaya değmez..
 
Cevap: Bu işte bir kadın parmağı var!arkadaşlar bu bayanı faceboook ta bulmuş bizim renkdaşlar :D ismi demet profilini paylaşmışlar face'de :) isteyen olursa verebilirim.. en güzelinden mesaj attım bayan parmağa :)
 
Cevap: Bu işte bir kadın parmağı var!Bugün NTV Spor'un Spor Servisi programına katılan bir muhabir orada bulunan 3-4 kişinin her Fenerbahçe maçına gittiklerini ve onları orada görünce çok şaşırdığını söyledi. Kimseyi uyarmaması onun hatası. O dallamaların da seyirciyi tahrik etmek için orada olduklarının kanıtı.
 
Cevap: Bu işte bir kadın parmağı var!fenerli Kadının ne ayak olduğu belli tipinden ve hareketlerinden kalitesini belli etmiş. Bunların kadını - kızı - adamı hepsi aynı 1 tane adam gibi taraftarı çıkmaz mı?

Kadıköy' de Arda ya edilen küfürler. Takımımıza edilenler. Atılan sayısız maddeler. Bir de üstüne sahamıza gelip yapılan onca pislikler. İşin tek iyi tarafı ise acı şekilde koyduk ve yolladık!!
 
Cevap: Bu işte bir kadın parmağı var!bu kadını taraftarımıza emanet ediyorum başına birşey geleceği kesindir, gelsin ki bir daha sarkı kırmızı renkleri görünce korkudan tir tir titresin...ama lütfen sadece kadına psikolojik müdahale olsun fiili bir müdahale olmasın malum bize yakışmaz.ama en ağır psikolojik tepkiyi görür inşallah, psikolojisi bozulsun bunalıma girsin paranoyak olsun..zaten tipe bak..
 
Cevap: Bu işte bir kadın parmağı var!polatozurdilemem.widec.jpg
'Fenerbahçe'den özür dilemem'

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe maçında çıkan olaylarla ilgili olarak "Galibiyete sevinemedim üzgünüm ama Fenerbahçe'den özür dilemem" diye konuştu.
Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki rekabetteki gerginlik futboldan sonra basketbola sıçradı.Abdi İpekçi'de yaşanan olaylar sonrasında Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat çok zor anlar yaşadı. Olaylar öncesine kadar büyük bir keyif ve heyecanla basketboldaki zorlu mücadeleyi seyreden sarı kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe karşısında basketbolda alınan önemli galibiyete rağmen sevinemediğini vurguladı.Adnan Polat, olaylara neden olan taraftarların yaptıklarını asla tasvip etmediklerini ve çıkan olayların galibiyete gölge düşürdüğünü belirterek "Mükemmel bir maç izliyorduk. İki takım da çok iyi mücadele etti. Kim kazansa kaybedene yazık olacaktı. Fenerbahçe'de çok iyi mücadele etti. Çok iyi kadroları var. Bizim 4 katımız bütçe ile takım kurdular. Biz yeni kurulan takımız ve oyuncularımız olağanüstü mücadele ettiler. Ancak birkaç kendini bilmez galibiyetimize leke düşürdü." diye konuştu.Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, olayları çıkaran kendi seyircilerini asla affetmeyeceklerini vurguladıktan sonra ise "Sahaya atlayan kişileri mutlaka emniyete teslim edeceğiz. Ama herşey mükemmel bir atmosferde cereyan ederken, Fenerbahçe benchinin arkasında oturan bir kadın, arkasını dönerek taraftarlara el işareti yaptı ve bizim seyirci çığırından çıktı. Yine de seyircinin sahaya atlamaya ve rakip sporcuya saldırması çok çirkin. Ne cesaretle bunu yaptılar? Anlamak mümkün değil." dedi.Sarı kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat, "Bu olaylar sonrasında Fenerbahçe kulübünden özür dileyecek misiniz" şeklindeki soruya ise "Çok üzgünüm. Galibiyete sevinemedim. Ama yine de Fenerbahçe'den ya da Aziz Yıldırım'dan özür dilemem. Biz Saraçoğlu'nda çok tatsız olaylar yaşadık. Onlar özür diledi mi? Derbi öncesinde yemek davetinde bulunduk. Yemek davetimizi bile kabul etmediler. Olaylara neden olanları asla affetmeyeceğim ve sonuna kadar uğraşacağım. Galatasaray seyircisi öncü olmalı. Basit tahriklere kapılmamalı. Saha, salon, havuz bu rekabet her yerde var. Ve hepsinde düzeyi korumalı ve Galatasaray-Fenerbahçe rekabetine yakışır bir şekilde davranmalıyız. Ancak bu sadece bizim çabamızla olmaz. Bütün kulüpler bu konuda çaba göstermeli." yanıtını verdi.Polat: Fenerbahçe'den özür dilemem - Futbol- NTVSpor
 
Cevap: Bu işte bir kadın parmağı var!bu oguz tongsir de tam satilmis biriYigit Sardan ve Galatasaraya salliyorazize yi öve öve bitiremedi helal olsun diyor :mad:
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt