Savaş uçakları Kandil'i bombalıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Savaş uçakları Kandil'i bombalıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Savaş uçakları Kandil'i bombalıyor

Kimse niye vuruyoruz demez.

Bekliyelim,kendimizi kandırmayalım yine der abi,haklıdır da.

Haksız değil ama boş durmaktansa gebertebildiğimiz kadar gebertmeliyiz...

bu arada gebertilen ***lı sayısı 132...

Böyle hadi uçakla bombalayalım demekle bitmez. Önce özel bir birlik yetişrirsin. 6 ay eğitim verirsin. Sonra planlı programlı harekete geçerek 4 koldan sıkıştırırsın. İran ile anlaşırsın. Sağdan onlar soldan sen sıkıştırırsın. kaçacakları mevzilere askerleri yerleştirirsin ve çapraz ateş ile bölgeyi temizlersin. Sonra bölgeyi koruma altına alacak önlemler alırsın. Bölge bölge temizlendikten sonra sıra şehir içi tutuklamalara gelir. Bütün bdplileri tutuklarsın ve yargılarsın kimini asarsın kimini hapse yollarsın. Sonra AB ile iletişime geçip avrupadaki bütün bürolarını kapattırıp kendine teslim edilmesini istersin. Bunları yaptıktan sonra o bölgeye teknolojiyi sokup yatırım yaparsın ve halkı beslersin.

Harekat böyle olur. Kökten ve temiz.

Facebook'ta kürt köknelilerin bulunduğu sayfalarda 137 teröristin öldüğü 3 korucunun ve 1 askerin şehit olduğu 1 askeri uçağın düşürüldüğü konuşmaları dönüyor. Tabikide yalan olabilir.

Haksız değil ama boş durmaktansa gebertebildiğimiz kadar gebertmeliyiz...

bu arada gebertilen ***lı sayısı 132...
Yahu bırak alemdar abi,adamlar dibimize kadar giriyor büyük gruplar halinde,bizim haberimiz olmuyor da.Uçağın bombalarıyla paramparça olmuş teröristlerin sayısını mı biliyoruz. ? Hep aynı numaralar.

Facebook'ta kürt köknelilerin bulunduğu sayfalarda 137 teröristin öldüğü 3 korucunun ve 1 askerin şehit olduğu 1 askeri uçağın düşürüldüğü konuşmaları dönüyor. Tabikide yalan olabilir.
He oldu,jet hızıyla giden f16 kesin düşmüştür,hatta roket atarla falan vurmuşlardır.Hey Allah ım :D

Zamanı yanlış, kesinlikle daha erken olmalıydı. Bu konuda herkes hem fikirdir herhalde.

Yalnız hava operasyonuna neden bu kadar negatif bakıldığını anlamadım. Arkadaşlar iki tane koskoca Genelkurmay başkanı dahi arazinin zorluğundan ve oraya direk kara operasyonu yapmanın zorluğundan bahsetti. Hatta birisi haddini aştığı için eleştirildi baya hatırlarsınız. Hava operasyonu şart. Mümkünse İran'la kordineli çalışılmalı.

Birde geçenlerde bir yerde okudum. 100'ü geçtim 50 tane öldürsek bile sayıları hep az açıklıyormuşuz. Onları mağdurmuş gibi göstermemek için.

Şimdi şöyle bişey var...

Niye vuruyor diyorsunuz...

Sonra bişi yapılmayıncada ne duruyor diyorsunuz...

Ne yapılacaktı pardon da...?

Ayrıca Uğur sandığın kadar hafife alma lo beni...;)

Abi ne yapılacaktı biliyor musun?

DAğdan davulla zurnayla indirilmeyecekti bu namussuzlar.Geçmişte kaldı ama taviz verildiğinin cesaretlendirildiklerinin en büyük kanıtı bu.

Sonra köklerini gerçekten kurutulacaksa kararlı politika lazım.Partisi yok bu işin. Analar, kardeşler, eşler, babalar ağlıyor.Hangi görüşten olursa olsun.

Herkes gerekli desteği verecek.

1-Şehir yapılanmalarını çökerteceksin.

2-Yapabildiğin en kısa sürede kara harekatı yapacaksın.

3-Şu kürt sorunuymuş falan meselelerini bir kenara bırakacak, demokratik özerklik diyecek, kalleş örgütün eylem yıldönümünü bu ülke sınırlarında kutlayabilecek kadar arsızlaşmışlara (güya milletin vekili olan hain şerefsizlere) haddini bildireceksin.Usulü size bırakıyorum.

4-Ne avrupalı ülkelerden ne de Amerika'dan icazet almayacaksın.

Tüm bunları kararlı ve kenetlenmiş bir şekilde yapsın hükümet. Bakın bu kadar kolay analar,babalar ağlıyor mu.

Böyle hadi uçakla bombalayalım demekle bitmez. Önce özel bir birlik yetişrirsin. 6 ay eğitim verirsin. Sonra planlı programlı harekete geçerek 4 koldan sıkıştırırsın. İran ile anlaşırsın. Sağdan onlar soldan sen sıkıştırırsın. kaçacakları mevzilere askerleri yerleştirirsin ve çapraz ateş ile bölgeyi temizlersin. Sonra bölgeyi koruma altına alacak önlemler alırsın. Bölge bölge temizlendikten sonra sıra şehir içi tutuklamalara gelir. Bütün bdplileri tutuklarsın ve yargılarsın kimini asarsın kimini hapse yollarsın. Sonra AB ile iletişime geçip avrupadaki bütün bürolarını kapattırıp kendine teslim edilmesini istersin. Bunları yaptıktan sonra o bölgeye teknolojiyi sokup yatırım yaparsın ve halkı beslersin.

Harekat böyle olur. Kökten ve temiz.

Modern Warfare 2 terk

Bakın burda ideolojik terminolojiye filan girmeyeceğim. Ancak bişey var. Terörü bitirmek için ne uçak ne silah para eder. Ordaki halkın desteğini önce çekmek lazım. Topraksız köylüyü topraklandırıp tohumlandırmak lazım. Karnı doysun *** lıların tehditlerine isyan ederler bir süre sonra. Kaçakçılıkla mücadele edilsin. Hayat standardı yükseltilsin. Gerçi bunlar da geçici çözümler olacaktır asıl yol başka da neyse... Ama herşeyden önce 33 günde 43 vatan evladını toprağa vermişiz. Kim kızar bilmiyorum ama bu görüntünün benzerini tv den millet bi izlemesi lazım. Yoksa feryat figan millet birbirine saracak.

images

Şimdi şöyle bişey var...

Niye vuruyor diyorsunuz...

Sonra bişi yapılmayıncada ne duruyor diyorsunuz...

Ne yapılacaktı pardon da...?

Ayrıca Uğur sandığın kadar hafife alma lo beni...;)

Bu operasyonlar niye 11 12 tane şehit verdikten sonra yapılıyor her zaman.

Bu gece dedim jetler yine kalkar şimdi ve kalktı. İstihbarat filan değil bu. İnsanların ağzına bir parmak bal çalmak.

Abi ne yapılacaktı biliyor musun?

DAğdan davulla zurnayla indirilmeyecekti bu namussuzlar.Geçmişte kaldı ama taviz verildiğinin cesaretlendirildiklerinin en büyük kanıtı bu.

Sonra köklerini gerçekten kurutulacaksa kararlı politika lazım.Partisi yok bu işin. Analar, kardeşler, eşler, babalar ağlıyor.Hangi görüşten olursa olsun.

Herkes gerekli desteği verecek.

1-Şehir yapılanmalarını çökerteceksin.

2-Yapabildiğin en kısa sürede kara harekatı yapacaksın.

3-Şu kürt sorunuymuş falan meselelerini bir kenara bırakacak, demokratik özerklik diyecek, kalleş örgütün eylem yıldönümünü bu ülke sınırlarında kutlayabilecek kadar arsızlaşmışlara (güya milletin vekili olan hain şerefsizlere) haddini bildireceksin.Usulü size bırakıyorum.

4-Ne avrupalı ülkelerden ne de Amerika'dan icazet almayacaksın.

Tüm bunları kararlı ve kenetlenmiş bir şekilde yapsın hükümet. Bakın bu kadar kolay analar,babalar ağlıyor mu.

Habur meselesine benimde canım sıkıldı...

Orada büyük bir hata yapıldı...

2 saat içinde 132 terörist öldürecek kadar olduğumuzu sanmıyorum çok duyduk böyle haberleri. Ordunun da hükümetin de işine geliyor böyle şişirme laflar.

Diyelim ki bu verilen sayılar doğru..

Neden bekliyoruz abi bu hainlerin canını almak için.

İlla 12 askerimizi mi öldürmeleri gerekiyor?

İnsanları kandırmaktan başka birşey değil.

Gerçek olan suçu olmayan şehitlerimiz. Onlarda 1 gün sonra unutulup gidecek. Aynı döngü devam edecek.

Aslın da bu yolla,bu lanet terörizmin kökü kazınmaz,bu şekilde bir yere kadar gidilir.Bunalrı besleyenleri,maddi finansmanlarını vs kurutmadıkça 10 yılda bombalasan nafile.

Bu tür konu başlıklarına kolay kolay hatta hemen hiç yazmışlığım yoktu ama bunu yazayım dedim.Yıllardır bombalanıyor, silahlı mücadele veriliyorda ne oluyor ki,adamlar meclise girmiş biz dağları bombalıyoruz.Böyle yaparsak kökünden kazınacak sanıyoruz,bence sonuç getirmeyecek hareketler bunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt