Savaş Varken Düğün Olmaz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Savaş Varken Düğün Olmaz

Ulan arda yine yırttın bu kaçıncı? şimdi gelsin mankenler gitsin tenisçiler :) yürümediğin bir kanasçı kızlar kaldı belki de onlara yürüyorsun kim bilir :)

Ulan 1979'dan beri sınırlarımızda harbin olmadığı tek bir gün var mı? arada nasıl milyonlar evlendi arda :) hayır sen yine evlenme vergi kaçakçısının kızıyla da niye evleneceğim diye söz veriyorsun kaydın mı var :)

Not: ne demiş ecdad gözü namazda olmayanın kulağı ezanda olmaz.

Uğur hiç bu açıdan düşünmemiştim haberi gördüğümde, eved kesin böyle bir mantık vardır ardanın kafasında şuan. :asd22:

Ayrıca arka adalesinden sakatmış arda bey şuan ne zaman döneceği belli değilmiş. Şu kazığın bize girmesini isteyen duygusal GS taraftarına selamlar siz iyi niyetliydiniz anlıyorum ama realite apaçık ortada.;)

giphy.gif

Uğur hiç bu açıdan düşünmemiştim haberi gördüğümde, eved kesin böyle bir mantık vardır ardanın kafasında şuan. :asd22:

Ayrıca arka adalesinden sakatmış arda bey şuan ne zaman döneceği belli değilmiş. Şu kazığın bize girmesini isteyen duygusal GS taraftarına selamlar siz iyi niyetliydiniz anlıyorum ama realite apaçık ortada.;)

ruhunu biliyoruz çünkü selametler

Düğüne gerek yok canımın başını bağlasak yeter demişler Arda'ya o yine demiş Cinderes düşeli birkaç gün oldu hem daha Menbiç'e gideceğiz şimdi sırası değil demiş bunun üzerine akşam vakti cumhurbaşkanı nikahı kıymaya gelmiş başkomutan olarak.

Evet Arda'cık, savaş varken düğün olmaz ama nikah olur hem sünettir :) :) :) Arda için artık yaşamanın sebebi kalmadı renktaşlar ligdeki performansı daha da düşecek bilginize...

ARDA NİKAHTA.jpg

Düğüne gerek yok canımın başını bağlasak yeter demişler Arda'ya o yine demiş Cinderes düşeli birkaç gün oldu hem daha Menbiç'e gideceğiz şimdi sırası değil demiş bunun üzerine akşam vakti cumhurbaşkanı nikahı kıymaya gelmiş başkomutan olarak.

Evet Arda'cık, savaş varken düğün olmaz ama nikah olur hem sünettir :) :) :) Arda için artık yaşamanın sebebi kalmadı renktaşlar ligdeki performansı daha da düşecek bilginize...

Ekli dosyayı görüntüle 19164
Arkadaki gullerle suslenen A motifi
ADAMlığı temsil ediyor galiba yaniliyor muyum?

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Evlense de bekar da kalsa Arda Turan özellikle Türkiye Ligi'nde beş para etmez. Bu adama bel bağlayanlar var. Başakşehir'i şampiyon yapmaya geldi diyenler vs. var.

Ekli dosyayı görüntüle 19164

Neden yurt dışında yaşamaya devam etmedi sence bu kadar takıntılıysa bu konularda?

Üst Alt