Savunma Hattı Şaşırtıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Savunma Hattı Şaşırtıyor

ikiside geçen seneki gibi değil üzerine mariano ve nagatomo yaşlandı eskisi gibi değil ve kadro dışı kalan LİNNES hepsinden iyi çok ilginç bir türlü anlamadım bu işi.

Liyundama saglam oyuncu bazen hirsina yenilip calim atiyorda. Digeri tam bir mal oldu cikti 6 ayda bu seviyeye nasil ulasti cok merak ediyorum. S.liginde donk oynar muhtemelen.
Mal demis miydim

Doğrusu eğrisi bize kalmış bak vida jimnastikçilere geldiğinden beri ne hatalar yaptı bugün yine yaktı bir tane gazete çıkıp bişey yazabildi mi?

Doğrusu, eğrisi bize kalmış nedir ya? Biz şampiyon olduğumuzda da haber yapmasınlar o zaman. Doğrusu, eğrisi size kalmış desinler. Sinirli olabilirsin ama adamların doğru yaptıkları haberde de laf yapmayalım. Vida olayı da beni ilgilendirmiyor. O başka takımın derdi. Yoksa Beşiktaş-Fanatik yazınca Ali Ece’nin Roco’yu itin g.tüne soktuğu bir video çıkıyor direkt. Demek ki onlara da laf söyleniyormuş. Biz sadece kendi açımızdan bakıyoruz bazı şeylere.

IMG_4441.JPG

Al hatta fotoğrafını da çektim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Asil marcao cop lyundama adam kac tane top cikariyor gecen macta son 10dk 20 tane orta acti adamlar niye actiriyorsun? Ortasaha ile defans arasi mesafe fazla gibi ve bekler defansif olarak aşiri çöp oldugundan cok fazla atak yiyoruz

Üst Alt