Savunma Merkezi Nedir, Nasıl Çalışır?

GSC Root

Root Administrator
Yönetici
Administrator
Root Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com
Başlangıç için konu önerilerim şunlar;

- 92-93 sezonu ve 8-0 üzerine...

- 2005-06 'da Denizli 'ye teşvik primi iddiası,

- SPK ve Vergi borçları iddiaları,

- Devletin "beleş" stad sağladığı iddiası,

- Melo 'nun problemli ilan edilerek gönderilme çabası ve üzerine uygulanan linç girişimi,

- Fransız, Paralelci Galatasaray ! zırvaları

Bursa maçı sonrası başlıyoruz.

Yasin Yıldırım

#13 Alex Morgan
Şef Gümüş Kıvrım
1985-1986 sezonunu da paylaşın lütfen .

O seneyi namağlup averajla ikinci bitirmiştik . Turgut Özal'ın ve eşinin maçlara çok feci karıştığı söylenir .

Benim için en anlamlı şampiyonluklardan biridir her ne kadar o dönemler olmasam da .

GSC Root

Root Administrator
Yönetici
Administrator
Root Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com
1985-1986 sezonunu da paylaşın lütfen .

O seneyi namağlup averajla ikinci bitirmiştik . Turgut Özal'ın ve eşinin maçlara çok feci karıştığı söylenir .

Benim için en anlamlı şampiyonluklardan biridir her ne kadar o dönemler olmasam da .
Bizim odağımız savunma, belirttiğin konu saldırı timi kuracak olsaydık onun iş tanımına daha uygun olurdu. :)

Berat Yesir

Taçsız Kral
ben fena saldırırım valla he

ben yasin habib bu görevi yaparız

halim koçer

Parçalı Üye
Ankaragücü vakası hakkında şöyle bir şey hazırladım basitçe...

3 Takımın o sezon oynadığı maçlar ve sonuçlarınn yanısıra sezon sonu sıralaması..

Şu tabloya bakıp acaba bir kişi "Evet evet. Galatasaray şaibeli görünüyor..." diyebilir mi...?

Ama gel gör ki sanırsın göz göre göre şike yapılmış.

Beşiktaş Konyaspor'a 7 atarken, Ankaragücüne 4-0 ve 6-0 lık sonuçlar alırken, Bakırköye 6 atarken yok birşey...

Ben daha ilginç birşey söylemek istiyorum. Asıl şikeyi yapan BJK dir. Lig sonu şampiyonluğu için herşey hazırdı. Ona göre kurgulanmıştı.

Ama çalışmalar sonuç vermeyip şampiyon olamayınca yaygarayı koparmışlardır.

bir sorum olucak: bizim averajımız 53 8taş 45. yani biz o son maçı 8-0 yenmeseydik de 1-0 yenseydik yine biz şampiyonduk öyle mi. son tablodan böyle bir sonuç çıkmıyor mu

Ahmet KOLKOPARAN

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Web sitesi
ahmetgs17.wordpress.com
bir sorum olucak: bizim averajımız 53 8taş 45. yani biz o son maçı 8-0 yenmeseydik de 1-0 yenseydik yine biz şampiyonduk öyle mi. son tablodan böyle bir sonuç çıkmıyor mu

Evet.. Zaten Abdullah bey ve bizlerin bu konuya destek vermemizin, sürekli gündeme getirmemizin de sebebi bu.

halim koçer

Parçalı Üye
Evet.. Zaten Abdullah bey ve bizlerin bu konuya destek vermemizin, sürekli gündeme getirmemizin de sebebi bu.
Allahım Yarabbim. bunlar ne çirkef insanlar yau. futbolu o kadar takip ediyorum ben bile şuan öğrendim böyle olduğunu. hiç tv izlemesek mi hiç gaste okumasak mı ne yapsak. teşekkürler ayrıca. başarılar dilerim

Gökhan Kral

10 Numara!
Yorumlarımı konuya bıraktım. :)

Buraya da yazayım, eline sağlık.
Organizayon bakimindan pek sikinti cikacagini düsünmüyorum.Ama üyelerimizin bu organizayona destek cikma kisminda süphelerim var. Üye arkadaslarimizin büyük bir kisminin sike sürecinde umursamaz,alayci tutumlarina zaten hep beraber sahit olduk.

Galatasarayimizin haklarini daha iyi koruyabilmek icin twitter veya baska siteler üzerinden de sesimizi duyurmamiz lazim(antu,12org gibi),ulusal medya,sosyal medya taninirligi olmadan,galatasaraya karsi yapilan sistematik saldirilara karsi cözüm üretmek imkansiz..

Yanlis anlasilmasin o satiliklari övmek gibi bir niyetimde yok,sadece taninirlik,ses getirmek bakimindan cok geride kaldigimizi belirtmek istedim..O satilmislarin kimler tarafindan finanse,organize edildigini,hangi para babalarina kuklalik yaptiklarini gs taraftari cok iyi biliyor ama is boykot boyutuna gelince herkes dört maymunu oynuyor!!

son olarak,kendi yaginda kavrulan,hür olan,yönetim borozanligi yapmayan gscimbom'a üye olmaktan mutluyum abdullah abi..:D

★☆★

Mehmet İşler

Tecrübeli Üye
Bende konu önereyim; melih gökçekin fenere topuk yaylası arazisi peşkeşi, topuk yaylasının yapımına tffnin sponsor olması konularıda irdelenmeli

Berat Yesir

Taçsız Kral

halim koçer

Parçalı Üye
son 2 maçımızda da ve öncesinde de takıldığım bir konu var ki o da şudur:

galatasarayamızın elemanlarının sergiledikleri hoş davranışlar, sempati kazandıracak olan görüntüler beyanatlar sansürleniyor yada görmezlikten geliniyor. gs ezeli rakiplerinin özellikle küçük kuşun seviyesinde gösterilmeye gayret ediliyor. aklımdaki örnekler şöyle :

1. süper kupada muslera meirelesin baskısına rağmen topu tutunca, meirelesin sakalını tutuyor iki oyuncu gülüşüyor derken yönetmen bey hızla kamera değiştiriyor. bir de melonun volkan için taraftara uyarıda bulunmasını tribünden çekilen fotoğraflardan öğreniyoruz

2. bugün burak şutunu kurtaran kaleci haruna aferim harun diyor elini uzatıyor yine yönetmen bey hemen el atıyor olaya, korner direğini izlemeye başlıyoruz

3.. emre belözoğlu geçen sene sivas deplasmanında oyundan çıkarken stada sağından soluna kadar bakıp ''hepinizin .'' diyor devamında ne dediğini görememeden hemen yönetmen el atıyor çıkan boş boş şeyler izliyoruz

4. özet görüntüler de antepli muhammedin golünü izlerken spiker tam da ''gs taraftarı muhammedi alkışlıyor'' diycekken alışık olmadığımız şekilde başka açıya geçiyoruz

5. morinho nun içerdeki real maçı sonrası tribünlere dönüp teker teker tiyatro selamı (önünde eğilme) yaptığını çogu gs li taraftar bilmez

6. gs tv de 2 dakika içinde; trabzona juve maçında yazık olduğundan,daha iyisini hakettiğinden, konya takımının ve transferlerinin başarılı olduğundan ve fenerin stadının kapatılmasının yanlış olduğunu futbolun ruhuna aykırı olduğundan taraftara haksızlık olduğundan bahsediliyor ama malesef kimse bu sportmenliği ve farklılığı farkedemiyor yazamıyor ilgilenemiyor.

ve daha birsürüsü...

GSC Root

Root Administrator
Yönetici
Administrator
Root Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com
Galatasaray Savunma Merkezi kapsamında olmayan konular 1 günlük yönlendirmeyle "Köşe yazıları" bölümüne kaydırılmıştır.

GSC Root

Root Administrator
Yönetici
Administrator
Root Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com
Galatasaray 'ın tüm maçlarından sonra koparılan gürültü ve yaratılan "Galatasaray kollanıyormuş" algısı, vaktiyle bu alt forumu iyi ki oluşturmuşuz dedirtti.

Galatasaray haklarını korumaya yönelik yeni konumuz; aldığımız sarı kart sayısının yaptığımız faule kıyasla çok yüksek oluşuna yönelik olacak.

Üst Alt