Sayın Dursun Özbek ile Devam Etmeliyiz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sayın Dursun Özbek ile Devam Etmeliyiz

Fikirdir . Fakat ben bu goruse katilmiyorum

mali, idari, sportif olarak 2,5 senedir iyiye giden hic bir sey gormuyorum

sadece devletle olan burokratik islerde bir acilma var , onemlidir ancak yuzdesel olarak yonetim basarisi icinde orani son derece dusuktur

Bir resim yetmez bu konuya ikincisini de atmak lazım.

c3e0c56a992a017f8e99f7dbeccf20f2.jpg

sent via GSC

Dostlar, canlar, sevgili Galatasaraylılar...

Zor bir süreçten geçiyoruz malumunuz. Bu sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan camiamız bir karar aşamasına geldi. fikrim odur ki, Başkan Özbek yönetiminin devamı adına verilecek karar, şampiyonluk için atılmış en önemli adım olacaktır.

Dursun Bey'in devam eden projelerinin yanında, yeni oluşacak yönetimiyle daha rahat hareket edeceği gerçeğini göz önünde bulundurmalıyız. Bu aşamada, Sayın Başkan Dursun Özbek'ten daha tecrübeli bir aday göremiyorum. Ben kendisine kalpten inanıyorum, samimi buluyorum. Galatasaray için en olumlu adımları atacağını düşünüyorum.

Her şey Galatasaray için.

Dursun neyi iyilestirmis ki kalacakmis acaba ?

Dursun denen cibiliyet fıkarasınin doneminde

1. Borçlar arttı
2. Florya ve Riva gitti
3. Basketbol subeleri dibe vurdu
4. Futbolda sampiyonluk hayal oldu
5. Derbi galibiyetleri tarih oldu

Neyi bekleyecekmisiz ?

Bu herife oy veren her GS genel kurulu uyesi hain ilan edilmelidir.

Dursun neyi iyilestirmis ki kalacakmis acaba ?

Dursun denen cibiliyet fıkarasınin doneminde

1. Borçlar arttı
2. Florya ve Riva gitti
3. Basketbol subeleri dibe vurdu
4. Futbolda sampiyonluk hayal oldu
5. Derbi galibiyetleri tarih oldu

Neyi bekleyecekmisiz ?

Bu herife oy veren her GS genel kurulu uyesi hain ilan edilmelidir.

Borçların azalması için çabalıyor. Daha öncekiler sadece artttırdılar. Riva da Florya da bu minvalde kullanıldılar.
Futbolda sadece 2 sene önce şampiyonduk. Hayal anlayışınız biraz tuhaf.
Basketbolda da yine taraftarı dinleyip Ergin Ataman'ı gönderdi. Hep diyorum Sayın Dursun Özbek çok yumuşak kalpli biri, taraftara göre hareket ediyor. Bence biraz sert olmalı yeni dönemde.

Borçların azalması için çabalıyor. Daha öncekiler sadece artttırdılar. Riva da Florya da bu minvalde kullanıldılar.
Futbolda sadece 2 sene önce şampiyonduk. Hayal anlayışınız biraz tuhaf.
Basketbolda da yine taraftarı dinleyip Ergin Ataman'ı gönderdi. Hep diyorum Sayın Dursun Özbek çok yumuşak kalpli biri, taraftara göre hareket ediyor. Bence biraz sert olmalı yeni dönemde.

Dursun ozbek doneminde borclarin azaldigina yonelik bir calisman varsa bilgilenmek isterim

cunku ben klubun icerisindeyim ve gerek sportif as gerek klup tarafinda bir borc azalmasi okumuyorum resmi raporlarda

Dursun özbek ile devam etmek nasıl bir akıl tutulmasıdır.Allah akıl fikir versin.Taraftar 2.5 sene içinde her türlü küfür çeşidini öğrendi.Her türlü rezilliği yaşadık.Anadolu takımları bile 5 5 diye bağırır olmuş.Yaşadıkları rezillik yetmedi galiba yada dursun gibi onun kadar ne kadar taraftar varsa onları da temizlemek gerek.

Üst Alt