Sayın Dursun Özbek ile Devam Etmeliyiz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sayın Dursun Özbek ile Devam Etmeliyiz

Dursun ozbek doneminde borclarin azaldigina yonelik bir calisman varsa bilgilenmek isterim

cunku ben klubun icerisindeyim ve gerek sportif as gerek klup tarafinda bir borc azalmasi okumuyorum resmi raporlarda

Gördüğüm kadarıyla forumdaki en anlayışlı üye sizsiniz. Bunun için teşekkür ederim. Eskiden daha anlayışlı ve hoşgörülüydü buradaki insanlar.

Kulüpte ne iş yaptığınızı bilmiyorum ama ilk aşamada borçların artmış olması normal bana göre. Çünkü bir atılım yapılıyor, bazı gelir kaynakları oluşturuluyor ve bunun gerçekleşmesi için kısa vadede finans yatırımı, kasadan çıkış gerekebiliyor. Bilmiyorum katılır mısınız?

beyler-susun-deli-konusuyor-konus-deli_1532904.jpg

deli-hikmetin-yillar-onceki-galatasaray-tespiti_9213021-7683_640x360.jpg

Herifin döneminde rekor zarar ettik ama borç ödüyormuş.

Ben en son 2016 da insanlar bunun borç ödediğine inanıyor sanıyordum. 2018 olacak hâlâ bununla kendini avutan var.

Trollüyorsan kötü ama cidden bunlara inanıyorsan durum daha da vahim.

sent via GSC

Gördüğüm kadarıyla forumdaki en anlayışlı üye sizsiniz. Bunun için teşekkür ederim. Eskiden daha anlayışlı ve hoşgörülüydü buradaki insanlar.

Kulüpte ne iş yaptığınızı bilmiyorum ama ilk aşamada borçların artmış olması normal bana göre. Çünkü bir atılım yapılıyor, bazı gelir kaynakları oluşturuluyor ve bunun gerçekleşmesi için kısa vadede finans yatırımı, kasadan çıkış gerekebiliyor. Bilmiyorum katılır mısınız?

arazilerin degerlendirilmesi ile ilgili yapilan isi elestirenlerden degilim

yalniz aysal donemindeki 3 sampiyonluk ve 4 sampiyonlar ligi katilimi ve yan gelirler dahi o donemki harcamalari karsilamamisken , bu kadar ust uste sportif basarisizlik senelerinde nasil bir finansal denge tutturulabilir ?

ben 8 de 7 yapilirken bile , surekli ve kesintisiz basari ile ancak dengelenir yorumu yapiyordum , ornegin sadece fegouli nin maliyeti seneler icinde 27 milyon euro , bunu tum oyuncular icin yapip , sonra gelirleri hesap edip ne zamanda ne sartlarda kapatilabilir hesaplarsan borc ta bir azalma olamayacagini gorursun

tek cikar yol oyuncu satisi ve sampiyonlar ligi , bunun disinda sportif as teknik iflas ve imtiyazli hissenin kaybi noktasinda

Bana ceza yedirmek icin mi böyle konular aciliyor?

Hani kus ailesindesin? Ya da Dursun sana kac verdi lan?
Ne bok yapmis da Dursun kalsin? Bir iyi icrsstini söyle? Herif riva + Florya yi satmasina ragmen daha büyük borc icine soktu bizi

Üst Alt