Sayın Ergin Ataman ile Ömür Boyu Sözleşme İmzalanmalıdır - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sayın Ergin Ataman ile Ömür Boyu Sözleşme İmzalanmalıdır

Bazen hersey basari ya da kupa degildir. O ruha sahip olmaktir, o ruha uygun isimle calismaktir.

Ergin Ataman büyük bir Galatasarayli ve Türkiye´nin en iyi hocasi.

Ne olursa olsun, herzaman destek olacagim kendisine.

Ergin Ataman: "Şu anda Galatasaray'dan ayrılmayacak tek kişi benim."

şu hocayla boş kağıda sonsuza kadar sözleşme imzalamayan yönetimi elbette 1-2 dk eleştiririm

Sabri, Dolar bu haldeyken 600.000 zam aldı , bu adamın maaşını 200.000 kıstılar. Şimdi Aydın denen kişilikte bu adamdan fazla alacak. Başlarım böyle yönetilen kulübe.

Sinirlerim bozuldu gerçekten bu adamdan kes git sabri ye aydın a ver. Bu kadar mı eli kolu bağlı bu taraftarın. Almayın kardeşim ne forma ne kombine ne bilet almayın. Bakalım ozaman ne yapacaklar bunlar.

Keşke şampiyon olamasaydık bu sene bunların hepsi s.ktir olup giderdi en azından.

benim bile zoruma gitti bu adamların nasıl gitmesin ergin ataman,ekrem memnun,sedat incesu yerinde olsam hemen istifa ederdim başka yerlerde daha iyi para kazanacak adamlar bunlar ama her türlü imkansızlığa parasızlığa karşı mücadele ettiler küsmediler gerçek GS ın evlatları bunlar

Üst Alt