Sayın Igor Tudor'a Teşekkürlerimizi Sunuyoruz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sayın Igor Tudor'a Teşekkürlerimizi Sunuyoruz

İlerde Ribery gibi keşke kaçırmasaydık veyahut sabretseydik diye bakacaz bu adamın arkasından. Bende o gün bu yazılanlardan alıntılar yapacağım.. Teşekkürler Tudor.
Sabırsızlıkla o gelmeyecek günü bekleyebilirsin.

O günü beklerken gerçekleşmesinin ihtimali çok daha yüksek olan bazı sıradışı şeyleri yaşayabiliriz yani, örnegin Türkiye nin Dünya kupası şampiyonu olması veya Galatasarayın liseden bağımsızlığını ilan etmesi gibi.

Bekle kardeşim bekle.

Ha ayrıca Ribery buram buram ben yetenekliyim ben futbolcuyum diye bas bas bağırıyordu. Bu Tudor denen sığır da tam tersi ben manyağım ben teknik direktör değilim diye bas bas bağırıyor. Tabi görene.

sent via GSC

kendisini ilerde ancak juventus isimli bir otomobil üretilirse onu çalıştırırken görebiliriz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Melih bey kadir şiveps kişiliğini ortaya koymuş kendisini tebrik ediyorum lakin yazısına katılmıyorum ve teşekkür etmiyorum. O bize teşekkür etmeli, iki bağırıp çağırmasına tav olup kalibresi olmamasına rağmen Galatasasaray TD'si olmasına vesile olduk. Rüyasında bile göremeyeceği bir yere geldi, ha her şeye rağmen başarılar diliyorum lakin kariyerinin anadolu kulübü-----> Hırvatistan 2. ligi -----> Hırvatistan 3. ligi şeklinde cerayan edeceğini tahmin etmek zor değil.

Gani gani ABV diyerek cümlemi noktalıyorum.

Ostersunds ve bütün büyük maçlarda bizi rezil ettiği, Sneijder, Bruma ve Poldi'nin takımdan ayrılmasına sebep olduğu, rakiplerin salaklıkları sayesinde açılan puan farkını erittiği ve birkaç boktan takımı yendiği için çok teşekkür ederiz.

Üst Alt