Sayın Igor Tudor'a Teşekkürlerimizi Sunuyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sayın Igor Tudor'a Teşekkürlerimizi Sunuyoruz

Adeta sahada yürüyen evlatçı bir ekipten , mücadeleci ve rekabetçi sahayı rakibe dar eden yabancı ağırlıklı ve kaliteli bir kadro oluşturduğu , antreman ve disiplinin ne kadar önemli olduğunu birkez daha ortaya koyduğu için kendisine teşekkür ederiz.

Her ne kadar sezona bomba gibi başlasa da her yeni takımda yaşanabilecek sorunlar nedeniyle ve sabırsız bir taraftar profili , baskın medya ve ligin yapısı nedeniyle bu baskıyı kaldırması genç bir teknik adam için oldukça zor.

Ancak özellikle derbi performansı ve deplasman futbolu , yan top sorunlarına çözüm üretememesi ve yedek oyuncular ile genç oyunculardan yararlanamaması ve son zamanlarda ayyuka çıkan oyun içi müdahalelerde geç kalması problemlerin çözümü hususunda taraftarı da karamsarlığa itmiş ve hayal kırıklığına uğratmıştır.

Mevcut ilk 11 kadro süperligin oldukça üzerindedir , hal böyleyken taraftarın beklentisinin yüksek olması ve buna rağmen maç sonu açıklamaların kulüp profiline yakışmaması taraftar ile Tudor arasındaki mesafeyi malesef gitgide artırmıştır.

Puan tablosunda Galatasaray'ın konumu kötü değil.Devre arasına girerken bence rekabetçi bir pozisyondayız.Ancak takım performansını tam olarak sahaya yansıtmaktan uzak .Hal böyleyken , oyuncuların mental performansını üst düzeye çıkarabilecek , saha içi müdahalesi üst düzey ve genç oyuncuları da rekabete katabilecek bir hocanın getirilmesi elzem olmuştur.

Sayın Igor Tudor ile çalıştığımız kısa sürede yarattığı takım ve rekabetçi futbol için teşekkür eder , genç teknik adamın kariyerinde başarılar dileriz.

Adeta sahada yürüyen evlatçı bir ekipten , mücadeleci ve rekabetçi sahayı rakibe dar eden yabancı ağırlıklı ve kaliteli bir kadro oluşturduğu , antreman ve disiplinin ne kadar önemli olduğunu birkez daha ortaya koyduğu için kendisine teşekkür ederiz.

Her ne kadar sezona bomba gibi başlasa da her yeni takımda yaşanabilecek sorunlar nedeniyle ve sabırsız bir taraftar profili , baskın medya ve ligin yapısı nedeniyle bu baskıyı kaldırması genç bir teknik adam için oldukça zor.

Ancak özellikle derbi performansı ve deplasman futbolu , yan top sorunlarına çözüm üretememesi ve yedek oyuncular ile genç oyunculardan yararlanamaması ve son zamanlarda ayyuka çıkan oyun içi müdahalelerde geç kalması problemlerin çözümü hususunda taraftarı da karamsarlığa itmiş ve hayal kırıklığına uğratmıştır.

Mevcut ilk 11 kadro süperligin oldukça üzerindedir , hal böyleyken taraftarın beklentisinin yüksek olması ve buna rağmen maç sonu açıklamaların kulüp profiline yakışmaması taraftar ile Tudor arasındaki mesafeyi malesef gitgide artırmıştır.

Puan tablosunda Galatasaray'ın konumu kötü değil.Devre arasına girerken bence rekabetçi bir pozisyondayız.Ancak takım performansını tam olarak sahaya yansıtmaktan uzak .Hal böyleyken , oyuncuların mental performansını üst düzeye çıkarabilecek , saha içi müdahalesi üst düzey ve genç oyuncuları da rekabete katabilecek bir hocanın getirilmesi elzem olmuştur.

Sayın Igor Tudor ile çalıştığımız kısa sürede yarattığı takım ve rekabetçi futbol için teşekkür eder , genç teknik adamın kariyerinde başarılar dileriz.

Bravo Melih güzel bir yazı olmuş bize yakışan da budur zaten

Geldiği zamanda söylemiştim şimdi giderken de gönül rahatlığı ile söyleyebilirim

Verdiği emekler için teşekkür ederiz ama hiçbir zaman Galatasaray'ın hocası olabilecek bir kapasitede değildi

Ve ne gariptir ki yabancı aşığı romantik taraftarın gazıyla gelmişti

Ve yine aynı taraftarın isyanı ile gönderiliyor

Hayat böyle bir şey işte Tudor efendi

Tutunamadı bizde, olmadı. Kariyerinde başarılar diliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kendi hataları gerçekten bunda etkili oldu. Özellikle derbi maçlar ve 3'lü takıntısı sonunu getirdi. Bu kondua ısrarını anlayamasam da potansiyelli adam olduğunu düşünüyorum. Büyük ihtimalle o hataları olmasa da ilk tökezlemede gözünün üstünde kaşı var diye yine linç edilip gönderilecekti. Bir tek ümidim var o da fiziken Hamza gibi bitik değil de sağlam bir takım bırakacak olması.

Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar dilerim.

bundan çok değil bir kaç ay sonra keşke göndermeseydik diye üzüleceğiz. Bunca hakarete,baskıya,yeni oluşmuş takıma rağmen 32 puanla liderin 1 puan gerisinde takım bıraktı.

Neyse yine suçu hocada bulup yolladık. Böyle devam bakalım.

Kendisine üstün başarılar dilerim
Karabüğü kurtarıp sonra da bir orta sıra seri a takımına kapağı atması iyi olacaktır

Bu adam dan hiç bir bok olmaz.

Galatasaray ile zirveyi gördü daha iyi bir takımı çalıştıramaz bundan sonra bu manyak kafa yapısıyla.

Ayrıca ben teşekkür falan etmiyorum, ne hali varsa görsün.

sent via GSC

Ben sunamiyorum dogrusu.
Tekrar ettigi hatalari yüzünden takima verdigi zarar az buz bir zarar degil.
Yine dün mac sonrasi sergiledigi tavirlar.

Kendisine tavsiyem TD lük mesleğini bir an önce bırakması.Artık sportif direktör mü olur kondisyoner mi olur onu bilemem lakin TD olamayacağı kabak gibi ortada.TD olacak adam insan yönetmeyi bilecek.Kendisinde bu özelliğin herhangi bir zerresi bulunmamakta.Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim ama bu kafayla pek mümkün değil

Üst Alt