Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Sayısal Loto'da 3,5 Trilyonda Bir Olacak İhtimal Gerçekleşti!Milli Piyango'nun 20 gün ara ile yapılan son iki Sayısal Loto çekilişinde 5 sayı aynı çıktı. CHP’li vekil “Bu 3.5 trilyonda bir ihtimal” diyerek tepki gösterdi: 'Talih kuşu güven vermiyor.'

Milli Piyango'nun 20 gün ara ile yapılan Sayısal Loto çekilişinde çıkan 5 numara da birbirinin aynısı oldu. 6 Haziran'daki çekilişte 5-11-24-39-41-44 şanslı numaralar ilan edildi. 27 Haziran'da ise 5-11-24-30-39-41 sayıları küreden düştü. Her iki çekilişte de 5-11-24-39- 41 numaralar çıktı.

27 Haziran çekilişinde 644 kişi 5 numarayı bilerek 995'er bin lira kazandı.

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz “20 gün ara ile iki çekiliş yapılıyor ve 6 numaradan 5'i aynı çıkıyor. Bu durum 3,5 trilyonda bir ihtimal. Bir süredir şaibe iddiaları ile gündeme gelen talih kuşu güven vermiyor. Üstelik son çekişte 6 bilen yine Ankara Yenimahalle'den… Sürekli Yenimahalle'ye çıkan ikramiyeler dikkat çekici'' dedi.

Yavuzyılmaz “3,5 trilyonda bir ihtimal gerçek oldu. Altı adet numaranın beşi aynı çıkıyor. Üstelik 644 kişi de bu rakamları bilmiş, inanılması güç bir durum” dedi ve şunları söyledi:

*Bu, Sayısal Loto tarihinde yapılan toplam 1335 çekiliş içinde, oynanan kolon sayısına oranla en yüksek 5 bilen kişi sayısı. Eğer Sayısal Loto çekilişlerinde 5 bilen sayısı 256 kişinin üzerine çıkıyorsa, bu durum çekilişlerdeki bilimsel hesaplamaları zorlayan bir müdahale olduğu ihtimalini artırıyor.
 
Bu yıllardır bilinen birşey oynamayacaksın.Kendi aralarında bölüşüyorlar sonuçta bizim insanlarımızda umut fakirin ekmeği diyerek bilet alıp ekmeklerine yağ sürüyor.
 
kim bilir hangi tarikat, cemaat müridlerine çıkarıyorlar yaw.

bu kurumun başında bir tarikat liderinin oğlu vardı
 
AKP Çocuklarına galeri açıyorlardır işte. Şunu oynayan adam otursun kafa yorup iddaa oynasın bari. Bu devlet enayi mi bu kadar hazırdan parayı garibana dağıtsın.
 
Birilerini zengin etmenin en temiz, yasal yolu. İyi iş anasını satayım. Takip etmiyorum ama dedikleri gibi 3.5trilyonda bir ihtimal ise bu birileri de çıkar açıklama yapar herhalde.
Gerci yapmasa da bise olmaz. Burası Türkiye. Herşey mümkün.

GSCimbom Mobile App
 
Üst Alt