Şaziye İvegin Galatasaray Medical Park’ta


B_10093_GSKLOGO_B.jpg
Galatasaray Medical Park, 2010-11 sezonunda Fenerbahçe formasını giyen Şaziye İvegin ile 1+1 yıllığına kesin anlaşmaya varmıştır.2008-09 sezonunda da Galatasaray formasını giyen Şaziye İvegin, 1.80 m. boyunda. Yeni sporcumuza Galatasaray kariyerinde başarılar dileriz.Galatasaray.org
 
Cevap: Şaziye İvegin Galatasaray Medical Park’taŞaziye beklenen bir transferdi. Kafamız esince göndeririz..Tekrar geri alırız.
 
Cevap: Şaziye İvegin Galatasaray Medical Park’taHaberi nerden duyuracaklarını şaşırmışlar. Resmen korktuklarından aşağılara yazmışlar :eek: Neyse hayırlı olsun diyelim.
 
Cevap: Şaziye İvegin Galatasaray Medical Park’taHaberi sitenin alt tarafına yerleştirmişler bir de utanmadan. Madem bu kadar tırsıyorsunuz neden transfer ediyorsunuz be birader? Taraftarınızdan utanacağınınz bir transferi neden gerçekleştirirsiniz?
 
Cevap: Şaziye İvegin Galatasaray Medical Park’taVay be tarihin en rezil transferi oldu. Şuna vereceğimiz parayı fakirlere dağıtsak daha faydalı olurdu şubeye. Gülşah'tan çalacağı her saniyeye yazık.
 
Cevap: Şaziye İvegin Galatasaray Medical Park’taAllahım transfere bak ya.taurasiden sonra üstüne şaziye tadından yenmez yani(!)
 
Cevap: Şaziye İvegin Galatasaray Medical Park’tayerli transferi bununla sinirli kalmamali. Bayan basketbol ligimizde iyi türk basketciler var.. Onlara yönelmek lazim
 
Cevap: Şaziye İvegin Galatasaray Medical Park’taKasıtlı kaçırdığı şutlar,kaybettiği toplar o maçı hala hatırlarım.
 
Cevap: Şaziye İvegin Galatasaray Medical Park’taBunu beğenmiyorsunuz da finalde bir tane cılız biri vardı, Esra mı ne, ondan da kötü değildir herhalde.:eek:
 
Üst Alt