Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atması Bekleniyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atması Bekleniyor

Son Dakika..SCHUSTER İSTİFA ETTİ!

Darısı HAGİ' nin başına!

Schuster vedalaştı!

Beşiktaş Teknik Direktörü Berns Schuster'in istifa ederek, oyuncuları ile vedalaştığı ileri sürüldü.

15 Mart 2011 Salı - 10:04

Sporx.com SON DAKİKA...

Lig TV'nin haberine göre istifa ettiği iddia edilen Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster'in ilerleyen saatlerde Ümraniye'deki Nevzat Demir Tesisleri'ne giderek futbolcularla vedalaşağı belirtildi.

Cevap: Son dakika Shuster istifa etti: kesinleşmemiş bilgi

bizim lige uygun oynatmıyordu takımı . beşiktaş için iyi oldu

Cevap: Son dakika Shuster istifa etti

ADAM gibi ADAMMIS

Schuster: "Başarısız olduğum bir takımda kalmak istemiyorum"

Rijkaard: "Sorunun kalitede oldugu anlasildi"

schuster-besiktas.jpg

SCHUSTER REIS

Seneye Galatasaray'a gelirsen keyif duyarim..

ADAM gibi ADAMMIS

Schuster: "Başarısız olduğum bir takımda kalmak istemiyorum"

Rijkaard: "Sorunun kalitede oldugu anlasildi"

schuster-besiktas.jpg

SCHUSTER REIS

Seneye Galatasaray'a gelirsen keyif duyarim..

Panpa bu söylediğine kendin inanıyor musun ? Schuster için o kadar adam alındı çıkıpta kadro kalitesiz demesin bir zahmet. Şartlar aynı değil kardeş.

yalnız neden istifa etti merak ediyorum.acaba gelen tekliflerden dolayı yoksa ben bu takımda yapamam deyip tazminatı düşünmeden mi gitti.

eğer ikinci şekildeki gibi gitmişse helal olsun diyorum.

Eğer bu duruşu sergileyecek cesareti ve şerefi hala taşıyan nadir insanlardansa Adnan Polat hiç düşünme çağır hemen. B.kunu çıkarıp gidenlerdense böyle adamlar gelsin. ayrıca oynattığı futbolu beğeniyordum. Ta ki Ersan sakatlanıncaya değin. Valla üzüldüm koskoca adamlar bu ligte harcanıyor. Helal olsun Schuster:005:

Ben 1 teknik direktörün ilk yılında harcanmasına iyi bakmıyorum. Bir teknik direktöre en az 3 yıl sabredeceksin büyük hedeflerin varsa. Fatih Terim 4 yılda başarmıştı. Biz Rijkaard a sabredemedik sonuç ortada. BJK için hayırlı olmasını dilerim.

noldu baş tacı yaptılar gelen teklifleri değerlendirmek için yarı yolda bıraktı bjkyi. tam bi bjkli duruşu :)

Ben 1 teknik direktörün ilk yılında harcanmasına iyi bakmıyorum. Bir teknik direktöre en az 3 yıl sabredeceksin büyük hedeflerin varsa. Fatih Terim 4 yılda başarmıştı. Biz Rijkaard a sabredemedik sonuç ortada. BJK için hayırlı olmasını dilerim.

Terim ilk yılında başarmıştı.;)

Eğer kendisine gelen bir teklif yüzünden istifa ettiyse bilemicem ama başarısız olduğu için istifa ettiyse HELAL OLSUN !

Flas! Flas! Flas!

"Yilmaz Vural elinde bir çanta dolusu diplomalariyla Besiktas Nevzat Demir Tesislerinde görüldü!"

Üst Alt