Schuster: "Rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin !.." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Schuster: "Rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin !.."

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, Dinamo Kiev maçı sonrası kendisine gösterilen tepkilerle ilgili, ''Dışarıda yapılan bağrışmalar beni ilgilendirmiyor. Bundan rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin, eve gitsin' dedi.

Schuster, 4-1 yenildikleri Dinamo Kiev maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında, bugün taraftarların ilk kez kendisine tepki gösterdiğinin ve istifaya davet ettiklerinin hatırlatılması üzerine, ''Burada skorun sorumlusu da takımın sorumlusu da benim. Dışarıda yapılan bağrışmalar, her neyse beni ilgilendirmiyor. Bundan rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin, eve gitsin'' diye konuştu.

-''BEKLEMEDİĞİMİZ HATALAR YAPTIK''-

Dinamo Kiev karşısında beklemedikleri hatalar yaptıklarını kaydeden Alman teknik adam, ''4 golün 3'ünü duran toplardan yedik. Pozisyonlar bulduk ama top kaleye girmek istemedi. Yediğimiz goller sıkıntı yarattı ve beklemediğimiz bir skor oldu'' ifadelerini kullandı.

-''BÖYLE SKORLARIN ÇEVRİLDİĞİNİ GÖRDÜK''-

Schuster, bir soru üzerine, UEFA Avrupa Ligi'ne henüz veda etmediklerini belirterek, şunları söyledi:

''Daha rövanş olacak. Ciddi bir skor ama futbolda böyle skorların çevrildiğini gördük. Biz de bunu yapmaya çalışacağız. Bugün günümüzde değildik ve beklemediğimiz bir sonuçla karşılaştık. Çok zorlu bir dönemeçteyiz. Bu dönemeçte de takımın en iyi şekilde ayakta olması lazım. Biz bugün formumuzda değildik ve sonuç böyle oldu.''

Alman teknik adam, maçın ilk yarısında Guti'nin kramponunu değiştirdikten sonra hakem tarafından oyuna geç alındığının belirtilmesi üzerine, ''UEFA'daki kurallara göre top durmadan futbolcu oyun alanına tekrar giremez. Bundan dolayı sahaya geç girdi'' dedi.

Cevap: Schuster: "Rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin !.."

Bjk taraftarinin schusterle arasi artik resmi olarak acilmistir.

''UEFA'daki kurallara göre top durmadan futbolcu oyun alanına tekrar giremez. Bundan dolayı sahaya geç girdi'' dedi.

Buna tepki gösteriyordu maçı sunan salak spiker. Kuralların değiştiğinden bile haberi yok.

jpbs0o.jpg

Sonu da rijkaard gibi olacak sanirim.Gelecek sezonun ortasinda gider

- bir dayak yedim.. sillesi boğl

+ 4.. guti.. 4

- şiddeti boğl

+ guticim 4..4

- utancı boğl

+ guticim kaç tokat yediğini bilmiyorsun. bu maçta oynatmazlar seni

- yek ya!! bu dinamo kiev'in boğl'u

+ ne saçmalıyorsun guti ya?

- que? me dijeron que es el dinero, por lo que llegó. escándalo! escándalo! suficiente demirören suficiente!

..

- evet kestik. teşekkürler arkadaşlar

böyle mal adamları türkiyeye getirip kendimizi küçük düşürtecek şekilde konuşturuyoruz. ...

Kapakla alakası yok. Bildiğin saçmalıyor bu adam. Kendi sonunu kendi hazırlıyor. Deli saçması, olmayacak işler yapıp, gerizakalıca beyanatlar veriyor. Bu adamın psikolojik sorunları var. Küçükken topu inşaata kaçmış..

hafta sonu eğer Beşiktaş'ı yenebilirsek kıyamet kopar kıyamet!!! Açıkcası Beşiktaş'ın bu duran top savunması karşısında Lugano'dan hat trick bekliyorum :D

Üst Alt