Scolari 2014 Dünya Kupası Kadrosunu Açıkladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Scolari 2014 Dünya Kupası Kadrosunu Açıkladı

Jo'nun Brezilya Milli Takımına Çağrılması = Sercan Yıldırım'ın , Necati Ateş'in , Semih Şentürk'ün Türkiye Milli Takımına çağrılması

gibi birşey olmuş...

dengeli bi kadro aslinda soyle bi isimlere bakarsak

---------julio-----------

dani-luiz-silva-marcelo

----ramires-f'dinho-----

tas gibi orta saha ve geri 4lu zor gol yerler ama sorunlari hucumda kreatif oyuncu eksikligi

Oscar , Neymar falan sayılıyorda konuşulan ülke Brezilya yahu Brezilya demek teknik demek futbolun sanatı demek göz zevki demek bunlarda bu hale gelmişse vay halimize .... santrfor diye aldıkları adamlara bak Ronaldo'nun gt kılları eder anca hepsini toplasan !

Turnuvanın açık ara en iyi defans oyuncularına sahipler. Filipe Luis gibi bir adam kadroya alınmamış düşünün. Ama bence Maxwell'in yerine kadroda olmayı hakediyordu.

996788_Brazil.jpg

Brezilya evinde oynayacak.Konfederasyon Kupası'nda İspanya'yı dağıtmışlardı.Yarı final bekliyorum Brezilya'dan.

Yani A.Madrid gibi takim yokmus gibi bi kadro olmus, hak edenen ler yok, Melo bile hak etmisti. Hani anliyorum bizim zamaninda Jardel de zor giriyordu, ama onun zamaninda resmen Ronaldo denen adam vardi, böyle adam kalmadi Brezilya da...

Oscar , Neymar falan sayılıyorda konuşulan ülke Brezilya yahu Brezilya demek teknik demek futbolun sanatı demek göz zevki demek bunlarda bu hale gelmişse vay halimize .... santrfor diye aldıkları adamlara bak Ronaldo'nun gt kılları eder anca hepsini toplasan !

aynen, vallahi bütün kadro yu bi futbolcu yapsan, Ronaldo etmez. Bi bakiyorum, eskiden R Carlos, Ronaldinho, Adriano gibi hayvan oyuncular vardi, brezilya sanki Hollywood gibi olmus. Eskiden kasli ve saglam adamlar bugün ise twlight gibi adamlar kral

Üst Alt