#Scott Parker & #Mark Noble


scottu.jpg
markjv.jpg
Oyuncular hakkında bilinmesi gereken temel bilgilerin hepsi resimlerde olduğu için özellikle kestim. "Transfer Önerileri" başlığında bu oyuncular hakkında çok fazla yorum yaptık. Şimdi tek bir başlık altında bu ismin gelebilme olasılıklarını ve takıma katabileceklerini konuşabiliriz.
 
Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = West Ham HarekaÖncelikle Semih kardeşime böyle bir konu açtığı için tebriklerimi sunuyorum.Bu 4 WHU'lı yıldız oyuncunun hangisi gelirse gelsin, kimsenin 'Gıkı' çıkmaz.

Hepsi görevini lâyıkıyla yapan EPL tecrübesi olan oyuncular.

Aralarından şahsen en fazla istediğim oyuncu Scott Parker'dır.Ama söylediğim gibi hangisi gelirse gelsin çok sevinirim.

Hayırlısı neyse o olsun. :)
 
Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = West Ham Harekascott parker bu lig için kalburüstü bir topçu, keşke gelse..
 
Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = West Ham HarekaScott Parker bu lige çok fazla bir oyuncu gelirse kendini herkeze hayran bırakır.
 
Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = West Ham HarekaKovac ve Parker süper olur
 
Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = West Ham HarekaS.Parker fena olur.
 
Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = West Ham HarekaParker ve Kovac mükemmel olur.Kovac stoper de oynayabiliyor.
 
Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = West Ham HarekaŞu West Ham'ın ortasahaya bakarmısın ya.Kim der ki bu adamlar düşmemeye oynuyor:S
 
Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = West Ham HarekaEPL böyle bir lig. Şu orta saha bizde olsa domine ederiz Süper Ligi.
 
Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = West Ham HarekaKovac'i alabiliriz ancak, ama Semih'in de dedigi gibi hepsi mukemmel transfer olur.
 
Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = West Ham HarekaListe gayet yerinde ama bir eksik var; Zavon Hines.Sezonun ilk yarisinda kaybettikleri Liverpool macinda ilk kez izlemistim. Tabiri caiz ise Liverpool defansinin anasini aglatmisti. Guclu, hizli, sprinter(Bolt'un hemserisi :)) ve rahat adam gecebilen bir oyuncu. Bizim takima da cuk oturur. 6+2 icin gelecek vaad eden, hem yeteneklerinden yararlanilabilecek hemde ileride uzerinden iyi para yapilabilecek bir oyuncu. Suan 20-21 yasinda falan olmasi gerekir.West+Ham+United+v+Liverpool+Premier+League+IVERI4BFYs5l.jpg
 
Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = West Ham HarekaÖzellikle siyahi oyunculara inat açmıştım bu başlığı (emana vsvs..) ama buraya da sıkıştırdınız bir siyahi. :):)
 
Cevap: # Jack Collison / Mark Noble / Scott Parker / Radoslav Kovac = West Ham HarekaParker mükemmel bir oyuncu;keşke 26 yaşında falan olsaydı.Hoş Parker'ın 32 yaşındaki hali bile bizim şampiyonluğumuzda kilit isimlerden olmaya hayli hayli yeter de.Yalnız dün Tottenham Chelsea maçını izleyen oldu mu? Tottenham'da Benoit Assou Ekotto diye bie eleman var.Ne muhteşem oynuyor yahu.
 
Üst Alt