Scottie Wilbekin A Milli Takımda! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Scottie Wilbekin A Milli Takımda!

Reis sen 30 yıl önce Amerika’nın bilmem ne eyaletinde X isimli bir kadından Scottie Wilbekin ismininde bir çocuğun doğacağını, bu çocuğun basketbolcu olacağını, Daçka’da oynayıp Eurocup kazandıktan sonra Türk milli takımını seçeceğini ve fenerle anlaşacağını yazmışsındır bence. Arşivlerini bir karıştır. Mütevazi olma lütfen.
:) Geldiğinde konuşuruz :) Ben demiştim diyeceğim :) Seni mentionlayım mı? Sen de beni mentionlarsın...Deal ? ? ? Hürmetler...
Ugur bir basligi da berbat etme ya biktirdin artik

Surekli ben demistim etmistim . Dediysen dedin git mahallendekilere sat bunlari baydin iyice
Kesinlikle sonuna kadar haklısın.

sent via GSC
Tebrikler hakkaten de gidecek ve biz diyenler demiştik diyeceğiz :) hürmetler...

ilgili partyler konuya davet edilmistir

Üst üste berat albayrak ve scottie wilbekin haberleri geldi hakkınızdır :) Bildiğimizde demiştim diyorsak gerçekleşmediğinde de yanılmıştım demesini bilirim hiç sorun yok...Hakikaten mehmet şimşek milletvekili olmayınca aha demiştim :) Hürmetler...

Devşirme olayını pek bilmediğimden soruyorum; İsrail'e gittiği için devşirme statüsü düşüyor mu acaba?

Wilbekin gibi oyuncuyu kaybetmemek lazım çünkü.

Üst Alt