Scottish Premiership Maçlar Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Scottish Premiership Maçlar Başlığı

E73453E2-13A4-40CB-BE5F-266C1747324E.png

En fazla Sampiyonluklar Yasayan: Glasgow Rangers (54)
En fazla Kupa Kazanan Celtic Glasgow (34)
Son Sampiyon Celtic
En fazla Maca cikan Oyuncu: Scott Brown(431)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: İskoç Premier Ligi - [Resmi Başlık]

12. hafta as follows ;

Untitled_1.jpg

Son düzenleme:

3. buyuk deen degil mi

uyduruk bir lig bu arada emir reyhis, league 2 kalitesinde

Celtic bu sene saçmalıyor yahu.

İki hafta önce 3-0 geriye düştüler, ikinci yarı ancak 3-3 yapabildiler.

Rangers şampiyon olur.

3. buyuk deen degil mi

uyduruk bir lig bu arada emir reyhis, league 2 kalitesinde

asıl 3. buyuk Dundee Utd chief fakad son donemde team'ul shyte. uyduruk lig sure lakin Rangers macları i followz, bein a fan and all.

Celtic bu sene saçmalıyor yahu.

İki hafta önce 3-0 geriye düştüler, ikinci yarı ancak 3-3 yapabildiler

Rangers şampiyon olur.

olduk zati, Celtic rezil Rangers derbiyi aldımmı bitti.

Son düzenleme:

evet latest sonuclar ;

Untitled_1.jpg

onumuzdeki haftanın onemli 2 maçı :

Rangers v Dundee Utd | Cumartesi oğlen 13:00

Motherwell v Celtic | Cumartesi 10:00

Untitled_1.jpg

Celtic Motherwell'e geçirerek uzun süredir beklediği 2.lik koltuğuna yerleşti bundan sonra da bırakmaz herhal

bir digger önemli karşılaşmada ise Rangers Jelavic'in 3 (2.5) golüyle Dundee United'a çakarak liderliğini pekiştirdigi gibi puan farkını korumayı başarmış bulunuyor

bugün oynanacak St Johnson - Abderdeen karşılaşmasından sonra da lig tabeleasının pek degişmeyeceğini söyleyebiliriz

Son düzenleme:

[video=youtube;7ep-E-gnVjQ]https://www.youtube.com/watch?v=7ep-E-gnVjQ[/video]

Rangers-Dundee Utd maçının gollerini izleyiniz

Son düzenleme:

tekrar birlikteyiz

Untitled_1.jpg

Kilmarnock'un supriz bir sekilde Rangers'ı yenmesi ve Celtic'in eksik maçlarını tamamlaması [galibiyetlerle tamamlaması] sonucunda puan farkı 4'e inmiştir derbi'ye az bir zaman kala. Önümüzdeki maçlarda Dundee Utd, Celtic'i kong edecek, 3 puan garanti diyemeyiz(keltler adına) Rangers ise evde Dunfermline'ı konuk edecek, ki 3 puan gozuyle bakabiliriz direkt. hayding

Son düzenleme:

Arkadaşlar İskoçya'nın en başarılı takımı hangisi? birde Celtic ve Rangers'a rakip olmayı basarmıs, en azından şampiyon olmus herhangi bir baska takım yok mudur? ben bildim bileli celtic rangers kapısması var.

Arkadaşlar İskoçya'nın en başarılı takımı hangisi? birde Celtic ve Rangers'a rakip olmayı basarmıs, en azından şampiyon olmus herhangi bir baska takım yok mudur? ben bildim bileli celtic rangers kapısması var.

En başarılı takım Rangers, sonra Celtic. bunlardan sonra kulup buyuklugu olarak Dundee United gelir ancak Aberdeen basarı olarak Dundee'nin onunde gelir. Bunlardan sonra Hearts.

20 yıldır Rangers ve Celtic'e rakip olabilecek bir takım yoktur. En son 80'lerde bir Aberdeen fırtınası yasanmıstı fakad kısa surdu. Zaten ligin yapısı şu anda dev kulüpler olan Rangers ve Celtic dışındaki takımların kalkınmasına musade etmiyor ,ligde para çok az.

Bir ara iskoç liginin premier lige kaydırılması düşünülüyordu, sence nasıl olur? iskoç taraftarlar sıcak bakmamıştır ama ben olumlu bakıyorum.

edit: pardon, iskoç ligi değil celtic ve rangersi geçirme planları vardı .

sadece celtic ve rangersın diye biliyordum ben oda reddilmişti .. aslında farklı hava olabilirdi .. lakin fikstür zaten sıkış tıkış birde onlarla ugraşmak istemediler herhal

Üst Alt