ScoutGS l KAPATTIK | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ScoutGS l KAPATTIK

Kapattık! | 12 Temmuz 2011 23:00 - ...

Dürüst ve adil bir karar çıkana kadar 5 yılı aşan yayın hayatımızı durdurma kararı almış bulunmaktayız. Futbolun yeşil sahalardan çok saha dışında oynandığı bir bataklıktayeşil saha için araştırma/tartışma yapmanın anlamını yitirdiği bu günlerde dürüst ve adil bir karar çıkana dek yolumuza forum üzerinden devam edeceğiz.

Taraftar olarak hakkımızını sonuna kadar savunacağına inandığımız Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın da dediği gibi:

"Bu Ateş Üfleyerek Sönmez, Çözüm Zamana Yayılamaz"

Onları Düşürmüyorsanız Bizi Düşürün !

Fenerbahçe kulübünün başkanı, iki tane asbaşkanı, alt yapı sorumlusu ve mali işler müdürü, Sivasspor başkanı, Sivasspor kalecisi tutuklanmış, Trabzonspor başkanı ve bazı yöneticileri gözaltına alınmış, ifadeleri tamamlanmış ve savcılığın kararı bekleniyor, eski federasyon başkanı gözaltına alınmış, Beşiktaş yöneticisi ve teknik direktörü ifade veriyor durumdayken ve toplamda 55 (elli beş) kişi gözaltına alınmış, Türk futbolu bir kaosun içindeyken, federasyonun hiç bir şey olmamış gibi "ligler aynen başlayacak ve devam edecektir" açıklamasını anlamlı bulmuyoruz.

Eger bu ülkede hukukun işlediğinden, adaletin yerini bulduğundan bahsediliyor ise ve kanunlarda ne yapılacağı yoruma kapalı bir şekilde cok net yazılmış ise, bu kanunları hiçe sayarcasına açıklama yapan bir federasyonun tarafsız olduğuna inanmak mümkün değildir.

Bu ülkede, kanunlarin isletilmesi gerekirken, yayinci kurulusun cikarlarini ve tarafliliklari su götürmez sekilde ortada olan malum televizyon kanallarinin arzularini her seyden önde tutmak, ortami yumusatarak "Türkiye sartlarina" göre kararlar vermek, hukuku hice saymaktir ve alenen suctur.

Biz ScoutGS ekibi olarak;

Galatasaray gibi şanlı ve şerefli tarihi olan kulübümüzün, böyle bir orta oyununda yer almasını istemiyoruz...

Tuttuğumuz takım Galatasaray’ın böyle bir ligde yer almasını istemiyoruz.

Bu tiyatroda rol almak istemiyoruz.

Ne de olsa kimse sonunun nasıl biteceğini bildiği bir oyunu tekrar tekrar izlemek istemez.

TFF illa ki "biz bu takımlarla aynen lige devam edeceğiz" diyorsa, o zaman bizi düşürün, şerefimizle, en azından gerçek maçlar, gerçek mücadeleler yaparak biz Bank Asya’da oynayalım diyoruz.

Biz ScoutGS ekibi olarak tekrar, "Onları düşürmüyorsanız, Galatasaray’ı düşürün" diyoruz…

ScoutGS | Galatasaray Scouting Ekibi

Cevap: ScoutGS l KAPATTIK

Valla gidelim Bank Asya'da oynayalim, Göztepe deplasmani yapalim, yenilelim.. Maçtan sonra "istenmeyen olaylar" çiksin, dayak yiyelim, agzimiz burnumuz kirilsin.. Ama serefimizden ödün vermeyelim.. Kupalar kazandik, sampiyonluklar elde ettik ama seref hepsinden önemlidir bizim için.. Serefimizle BANK ASYA'da oynamak istiyoruz..

Göztepe deplasmanında istenmeyen olaylar çıkmaz merak etmeyin.

Valla gidelim Bank Asya'da oynayalim, Göztepe deplasmani yapalim, yenilelim.. Maçtan sonra "istenmeyen olaylar" çiksin, dayak yiyelim, agzimiz burnumuz kirilsin.. Ama serefimizden ödün vermeyelim.. Kupalar kazandik, sampiyonluklar elde ettik ama seref hepsinden önemlidir bizim için.. Serefimizle BANK ASYA'da oynamak istiyoruz..

Şerefsiz lig'de şereflice mücadele etmek suçmuş.Scoutgs'nin dediği gibi onları düşürmüyorsanız cezamızı verin bizi düşürün!

İmrendim ve duruşunuzu takdir ettim değerli ScoutGS 'li dostlar.

Tekrar açılıncaya dek, tüm Galatasaray forumları (ben GSCimbom.com kısmını garanti ederim) sizin evinizdir.

:tiphat:

Forumlari açik ise, renktaslarimiz nereyi kapatti ? Baska bir siteleri falan mi vardi, ben pek takip etmiyorum bu siteyi de..

Üst Alt