# Sebastian Leto - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sebastian Leto

Cevap: # Sebastian Leto

Riera´da 1.88 boyunda,Rierada Yunanistanda iyi istatiklere sahipdi ki Leto gecen sene 30 macda 3 gol atip 3 Assist vermis.

Gecin bunlari.Tanimadiginiz oyunculari sirf genc olduklari diye pohpohlamayin.

Kanat oyuncusu alacaksan Blaszczykowski (Sag acik),Matias Suarez (Iki kanatlarda forvet olarak oyniyor) gibi adamlari alirsin.

saydigin iki adamda lesh.

Riera´da 1.88 boyunda,Rierada Yunanistanda iyi istatiklere sahipdi ki Leto gecen sene 30 macda 3 gol atip 3 Assist vermis.

Gecin bunlari.Tanimadiginiz oyunculari sirf genc olduklari diye pohpohlamayin.

Kanat oyuncusu alacaksan Blaszczykowski (Sag acik),Matias Suarez (Iki kanatlarda forvet olarak oyniyor) gibi adamlari alirsin.

Letoyu tanımıyosun ve adını okuyamadığım herifi tanıyosun ha ?

Kuba adamımdır.Gerçek adını okuyamasanızda lakabının okunuşu kolay:asd:

Geçtiğimiz transfer döneminde az önermemiştim sağ kanat için.

Letoyu tanımıyosun ve adını okuyamadığım herifi tanıyosun ha ?

Kuba bizim ligde bi Keita Dia karisim bi etkisi yaratir.

Matias Suarez´ise Elmander´ile iyi uyum saglayan bi oyun yapisina sahiptir.

Inanin bana Riera>Leto

Cok ciddiyim.Bu Riera´nin cok iyi bi Sol acik oldugu anlama gelmez,ama Leto´dan daha iyi.Bende 2-3 sene önce Leto´yu begeniyordum,ama adam yunanisten liginde bile vasatlar arasina.

Yunanistan Liginden aldığımız adamdan verim alamadan, yine aynı ligden aynı tarzda ve patlama olasılığı yüksek olan bir oyuncunun büyük umutlarla peşinde olmamalıyız.. Takım oyuncusu lazım bize, Leto gibi dağınık,istikrarsız oyunculardan ziyade her hafta belli bir standartta oynayacak oyuncular lazım.. Yıldız olmasın, ama belli bir standardı olsun, kafi..

yalnız yardıran kanat oyuncusu tipinde. riera'dan çok farklı bir oyuncu. süper olur. yunan ligi deyip geçmeyin cisse yunanistan'dan lazio'ya geçti bu yıl.

fotomaç ve fotosporun haberi bu. murat urhan haber koyunca ooooooooooo :happynew:sergen koyunca auuuuuuuuuuu:SS:

Üst Alt