# Sébastien Pérez - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sébastien Pérez

Cevap: Sébastien Pérez

keşke çok uzun seneler bizde kalsaydı inanılmaz hırslı tekmeye kafa uzatan bi oyuncuydu gitme sebebini bilen varmı

Müthiş bir sağbekti perez! haksız yere gönderilmişti...Ondan sonrada adam gibi bir sağbek bulamadık zaten sabriyle idare ediyoruz yıllardır...

Ben bu adamı çok seviyordum, gittiğinde çok üzülmüştüm. Sağ kanattan bindirmeleri hala gözümün önünde.

bülent korkmaz ın fransız versiyonu.çok hırslı müthiş bir oyuncu idi.o sene kiralıktı bizde gerçi o sene bütün yabancılar kiralıktı mondragon-perez-florqin-nicolescu-victoria.bizde iyi performans gösterince marsilya geri çağırmıştı.

Mükkemel adamdı.

Şampiyonlar ligindeki kritik paris maçı öncesi bu adama maçı satar diye ithamlarda bulunmuşlardı ne alakysa.Hiç unutmam hayatının maçlarını da Psg ye karşı oynamıştır.

Zaten Marsilya kökenli bir adamın Paris'ten nefret etmesi gerekir, iki takımın ve insanlarının arasındaki olaylar yüzünden.

Bu adam bizde Marsilyadan 1 yıllığına kiralanmıştı diye hatırlıyorum.Tamam sakatlığı da vardı ama o kadar iyi performans gösterdi ki bonservisi bizde olsa takımda muhakkak tutulurdu,ayrıca tüm taraftarların sevdiği bir futbolcuydu.

Perez-calme-Didier-Drogba_full_diapos_large.jpg

Yıl 2003.Sinirlenen Perez'i Drogba sakinleştirmeye çalışıyor.Sol arkada Riera var.

Açıkcası o dönem oynayan hiç bir oyuncuyu hatırlamam ama bu abimizi hep hatırlayıp sevmişimdir keşke stada davet edilse plaket vs.

Galatasaray efsanelerimden biridir perez...izlemeyen Arkadaslar için büyük kayıp , suan böyle bir beke sahip olsak daha ne isterizki?

Üst Alt