# Sébastien Pérez | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sébastien Pérez

2c3fe0f35791e9a0adf51c903b000001.jpg

Sébastien Pérez

Galatasaray Eski Futbolcusu

24 Kasım 1973 yılında Fransa 'da doğdu.

2001-2002 sezonunda Teknik Direktör Mircea Lucescu döneminde Olympique de Marseille takımından kiralık ve savunma oyuncusu olarak transfer edildi. Başarılı futbolu ile kısa zamanda seyircimizin sempatisini kazandı. Taraftarlarımızca sevilen ve takdir gören bir futbolcuydu. Defans oyuncusu olmasına rağmen ofansif yönü oldukça fazlaydı. Oynadığı 18 maçta 3 golü bulunmaktaydı. Uzun saçları ile saha içinde dikkat çeken bir kişilikti.

2002 sezonu sonunda Olympique de Marseille takımına geri döndü.

Futbol kariyerini incelediğimizde ;

1993-1996 : AS Saint Etienne

1996-1998 : SC Bastia

1987-1988 : Olympique de Marseille

1998-Ocak.1999 : Blackburn Rovers

Ocak. 1999 : SC Bastia

1999-2001 : Olympique de Marseille

2001-2002 : Galatasaray

2002-2004 : Olympique de Marseille

Ocak.2004-2006 : FC Istres 'te futbolu bırakmıştır...

Sevgiyle kalın...

Cevap: Sébastien Pérez

sebastienperezos7.jpg

Sébastien Pérez

Bu adamın gitiiğine hala inanamıyorum.Bi hiç uğruna gitmişdi ve arkasından hala dikiş tuttramadık.Beraberinde Capone de gitmişdi.Ne üzülmüşdüm ya:eek:

Bu adamın futbolu bıraktığı düşünülmesin:) Plaj futbolu Fransa Milli Takımında oynuyordu en son..Geçen sene izlemiştim.

Kronik bir sakatlığı vardı o yüzden gitmişti.

Fakat Galatasaray'ın gerçek anlamdaki son sağbekidir. Ondan sonra sağbek almadık bir türlü.:)

Mükemmel bir oyuncu..Keşke şuan hem solbekte hem sağbekte bir perezimiz olsa..Hücümsa hücüm defanssa defans harika..

Capone & Perez & Popescu & Song bende iz bırakan defans oyuncularımız en ilginci Perez hiç kuşkusuz 1 sene sadece

Bende çok severdim Perez'i hatta son lig maçında bir takıma 5 atmıştık o maçta 1 gol atmıştı.

Fatih terim zamanında bize ne futbolcular geldi gitti.Çoğu futbolcuda cok iyiydi.

Perez'de bunlardan birisiydi.

Izledigim en iyi sag bek oyuncusuydu , adam yorulmak bilmezdi bi öne bi geriye 90 dk durmadan kosardi :)

ASYde romaya golüde olmasi lazim yoksa suatmiydi o ?

Izledigim en iyi sag bek oyuncusuydu , adam yorulmak bilmezdi bi öne bi geriye 90 dk durmadan kosardi :)

ASYde romaya golüde olmasi lazim yoksa suatmiydi o ?

Evet Perez çok iyi oyuncuydu.Lucescu nerden bulur getirir böyle adamları.Birde orta sahada Flurguin mi neydi adını bile tam hatırlamıyorum,yazamıyorum ama adam süperdi.Ayrıca Doğru hatırlıyosun Roma'ya golü perez atmıştı.Çok iyi hatırlarım,çünkü doğum günümdü:)Ayrıca dakika 22 gibiydi:D Ne günlerdi beee

Üst Alt