# Sébastien Pocognoli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sébastien Pocognoli

Ali ERBAŞ demiş ki ;

Arkadaslar bugune kadar bircok kez bircok yerden duyum aldim ama hicbirisini teyif ettirmedigim surece foruma yazmadim KOLPA durumuna dusmemek icin. Su anda cok emin oldugum , guvendigim ve cok iyi tanidigim bir arkadasimdan bir sms aldim. Kendisi Belcikada 3-5 futbolcunun menejeri iclerinde Standard Kalecisi Sinan Bolat’ta var.

Kendisi bana 1 dk once sms cekti. Galatasaray Az Alkmaarda oynayan Pocognoli icin transfer teklifinde bulunmus. Gorusmeler devam ediyormus eger anlasma saglanirsa bizim acisindan sorun olmaz dedi.

Transfer olur olmaz bilmiyorum ama ilk defa bir haberi buraya aktariyorum.

Selamlar

Ali ERBAŞ demiş ki ;

Arkadaslar bastan soyleyeyim. Transfer olur olmaz bilmiyorum, Bu sene Haldun Ustunel Belcika’ya cok geldi gitti, Brukselde kaldi 2 gun hepsinden haberim vardi ama emin olmadigim surece hicbirseyi yazmadim buraya. Beni taniyan zaten bilir. Emin olmasaydim yine yazmazdim ama Eris Kismet benim arkadasim. Kendisi bana bu sms cekmeseydi yine soylemezdim. Pocognoli genc bir futbolcu, sol kanatin her tarafinda oynayabilen bir oyuncu. Yetenekli bir oyuncu. Bize lazim olan birisi mi orasi hakkinda tam fikrim yok. CUnku orada Hakan Balta var. Yonetim ne amacla boyle bir teklif goturdu orasini bilemem ama teklifin gittiginden %100 eminim. Emin olmasaydim zaten boyle riskli bir ise de girmez kendi ismimi ZAN ALTINDA biraktirmazdim.

Tek bildigim konu bu, Az Alkmaar verir vermez, anlasma olur olmaz ? bunlarin hicbirisini bilmiyorum. Ama emin oldugum tek konu Az kabul ederse oyuncu gelmeye hazir. Teklifin gittiginden emin oldugum icin haberi gectim.

selamlar

Ali abi uA'dan 31 yaşında bir abimiz,Bazıları gibi yalan söyleyecek biri degildir..Zaten Oda açıklamasında belirtti..Diyelimki pocognoli geldi acaba hakan baltayı mı stopere çekecekler..Yönetim aklından neler geçiyor kestirmek zor;)Pocognoliyi Lyon'da istiyormuş..

Cevap: Sébastien Pocognoli

Rijkaard Hakan Balta'yı stopere çekmeyi düşünebilir,çünkü Hakan Balta topu iyi kullanan birisi ama ben ginede Stoper alınmasını tercih ederdim ...

Bu adamı izleyen,adam hakkında bilgisi olan varmı?(Alparslan'a şans verilmeli bence ama hadi bakalım hayırlısı.)

Katılıyorum boşa yorum yapan birisi değildir.Acaba Hakan Balta'ya gelen tekliflere yönetim sıcak baktı yollayacak mı ki ?.Veya Hakan Balta'ya Mustafa renkdaşımında dediği gibi Popescu olma yolu göründü mü? :);):):).

Oyuncunun menejeri Eris Kısmet Ali Abi'nin arkadaşımış,Zaten sms'i atanda O;)..Sinan Bolat'ında menejerimiş.

Ali abi görüşme var diyor kesin olan birsey de yok..Sanırım Hakan baltayı stoper'e çekeçekler..Yanına kimi alacaklar ozaman..Çünkü Hakan agır kalıyor dolayısı ile hızlı biri şart..Onu tamamlayacak biri;)

Katılıyorum boşa yorum yapan birisi değildir.Acaba Hakan Balta'ya gelen tekliflere yönetim sıcak baktı yollayacak mı ki ?.Veya Hakan Balta'ya Mustafa renkdaşımında dediği gibi Popescu olma yolu göründü mü? :);):):).

hakan baltanın satılacağını sanmam.Muhtemel eren,ediz gibi transferlerin pahalı gelmesiyle hakan stoper düşünülmüştür ve bu genç atak sol beki alabilme ihtimalimiz artmıştır.Hakan balta da stoper olur.Biz de mutlu oluruz :)

ihtiyac vamı bilmiyorum ama AZ maçlarını izledim size şunu söyleyebiirim gökhan gönülün solda olanı ve top tekigi cook iyi zaten barcelona siylvino nun yerine bu oyuncuyu öneriyordı

hakan balta stopere çekilecekse bile sol bekte alparslan'a şans verilmeli ya da ismail köybaşı alınmalı zaten sadece iki tane yabancı hakkımız var ikisi de defansa harcanmamalı ...

Konratını uzatmış olabilir..Bizde zaten kulübü ile görüşüyormuşuz..Alacaz diyede birsey yok..Sadece listemizdeymiş..

Feyenoord Rotterdam now is the second club after the Turkish giants Gala to be officially linked with the top rated Mexican goalkeeper Guillermo Ochoa according to the player’s agent agent Manuel Velarde. Manuel Velarde also denounced the rumors that Guillermo had received formal offers from Barcelona and Espanyol.

Fox Soccer Channel - June 21, 2009

Bir tanede haber:D Gene kaleci gene Ochoa:D

Belki ilgilendiğimiz stoperlerde sorun çıkması halinde,son şans olarak Hakan'ı stopere çekip bu oyuncuyu almayı düşünüyorlardır.Yoksa yabancı hakkını sol bekte kullanmayacaklarını düşünüyorum.

Üst Alt