şebnem başaran - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

şebnem başaran

Cevap: şebnem başaran

okula gitme zahmetinde bulunmayan öğrenci.

ayrıca bildiğim kadarıyla banlama yetkisi olmamıştır. oldu mu lan yoksa ?

çok şımarık, özellikle aşırı konuşuyor. ama akıllıdır, fazla akıllı. bir de tuhaf şeyler söylüyor valla artık konuşmayı kessem mi diye düşünüyorum, ürktüm.

Son yazılan mesajları göz önüne alarak ve daha önceki tecrübelerimi de göz önünde bulundurduğumda ortaya Şebnem'in moderatörlükten çıkmaması için yönetim içi lobi yapmaya çalıştığını gözlemliyorum.

Daha önce banada denemişti. O yüzden fazla yüz vermiyorum şimdi.

Son yazılan mesajları göz önüne alarak ve daha önceki tecrübelerimi de göz önünde bulundurduğumda ortaya Şebnem'in moderatörlükten çıkmaması için yönetim içi lobi yapmaya çalıştığını gözlemliyorum.

Daha önce banada denemişti. O yüzden fazla yüz vermiyorum şimdi.

Oh shit kavga çıkacak :eek:

GSC yönetiminin siz beni kovamazsınız ben istifa ederim anlamına gelen gururlu hareketiyle istifa etmiş olan eski yöneticidir.

neşe kaynağı bir manyah. beograd'a çok takılmış, balkan dillerine hayran şahıs. bugün benle beograd'ı tartıştı durdu ama haksız çıktı. :evilsmile:

iyidir, hoştur. bugün beograddan sonra yazmasam çatlardım.:p

Bildiği bir dil yoktur.Yarı ingilizce yarı türkçe yarı barzoca olan şebçe dilini konuşur.

Herşeye rağmen sempatiktir, severiz.

Forumun bitanesi , neşe kaynağıdır :p Reyhan Türkgeldi'yle arasında internetten öte bi dostluk vardır :D Öyle şımarık falan değldir :p

bkz. kendim diye demiyorum ama

Üst Alt