SEÇİM 2010: Adnan Polat: 2.944 ; Adnan Öztürk: 2.290 | Kazanan Adnan Polat! - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SEÇİM 2010: Adnan Polat: 2.944 ; Adnan Öztürk: 2.290 | Kazanan Adnan Polat!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: SEÇİM 2010: Adnan Polat: 2.944 ; Adnan Öztürk: 2.290 | Kazanan Adnan Polat!

Sayın Polat ve ekibini kutluyorum ancak anlamakta güçlük çekiyorum insanların neye sevindiğini galatasaray çıtayı yükseltecekti tarihi bir fırsatı kaçırdı ligi kaçıncı bitireceğiz allah bilir şampiyonlar liginden geçtik uefa ya gidebilecekmiyiz bir 2 sene daha rahatız diyenleri anlamıyorum anlayamayacağımda bu gidişle ...Buda acizane benim fikrim...

Cevap: SEÇİM 2010: Adnan Polat: 2.944 ; Adnan Öztürk: 2.290 | Kazanan Adnan Polat!

ulan keşke adnan öztürk kazansaymış,2 sezondur revizyon yapa yapa anası ağladı takımın,bu sene bi revizyon daha,seneye bi tane daha,giren galatasaraya giriyor,böyle devam aferin.

Adnan Öztürk daha iyisini yapacaktı emin olun :)

Tek kelime edeceğim sadece. Harbiden Galatasaray taraftarı dünya üzerindeki en vefasız taraftardır. Harbiden utanıyorum artık taraftar profilimizden. Yapılan transferlere sevinmeyin beyler artık. Hani Adnan Polat gelecekti? Hani Özhan Canaydın'dan sonra kulübü kurtarmıştı.

Feci sinirliiyim şu taraftara. Önce siz değişin. Hatta Polat çok yanlış yapıyor ona da kızıyorum. Önce şu taraftarları temizlesin tribünden. Sonra niye Arda ıslıklanıyor oluyor.

Tek kelime utanıyorum. Ahanda bu yüzden forumdan atın isterseniz ama utanıyorum yani. Rezil durumdayız, en büyük suç bizim.

Polat istifa değil, taraftar istifa. Kimse yönetime vefasız demesin çünkü siz onlardan daha vefasızsınız.

Ne zaman birileri hortlatacak konuyu demiştim içimden :D

Tek kelime edeceğim sadece. Harbiden Galatasaray taraftarı dünya üzerindeki en vefasız taraftardır. Harbiden utanıyorum artık taraftar profilimizden. Yapılan transferlere sevinmeyin beyler artık. Hani Adnan Polat gelecekti? Hani Özhan Canaydın'dan sonra kulübü kurtarmıştı.

Feci sinirliiyim şu taraftara. Önce siz değişin. Hatta Polat çok yanlış yapıyor ona da kızıyorum. Önce şu taraftarları temizlesin tribünden. Sonra niye Arda ıslıklanıyor oluyor.

Tek kelime utanıyorum. Ahanda bu yüzden forumdan atın isterseniz ama utanıyorum yani. Rezil durumdayız, en büyük suç bizim.

Polat istifa değil, taraftar istifa. Kimse yönetime vefasız demesin çünkü siz onlardan daha vefasızsınız.

Olay ne neyden yakınıyosan neyden şikayetçisin kim ne yaptı üstü kapalı bir konuşma.

Tam olarak bunları yazmak için girmiştim.

Ne kadar nankörsünüz ya,bu adam takımı,kulübü bataklıktan çıkardı resmen siz hala bir topun üç direk arasından geçip geçmemesine göre adam asıyorsunuz.

Adnan Polat zamanında yapılan projeleri hanginiz hayal edebilirdi.Biraz tebrik etmeyi öğrenin.

Ne kadar nankörsünüz ya,bu adam takımı,kulübü bataklıktan çıkardı resmen siz hala bir topun üç direk arasından geçip geçmemesine göre adam asıyorsunuz.

Adnan Polat zamanında yapılan projeleri hanginiz hayal edebilirdi.Biraz tebrik etmeyi öğrenin.

Uyan Burak, Türkiye burası. Ve sende Galatasaray taraftarına sesleniyorsun. Harbiden bunları bir gün diyeceğim aklıma bile gelmezdi.

Bu konuda kendimde konuşma hakkını görüyorum.Başından beri işin Adnan Öztürk'ü desteklemiştim.Adnan Polat'ın stad konusu ve projelerin bir kısmı konusunda hazıra konduğunu , sportif açıdan çok başarısız bir takımımız olduğunu, amatör kümeler de dahil olmak üzere Galatasaray'ın çok kötü yönetildiğini defalarca belirtmiştim sanırım ya bu konuda ya başka bir konuda.Bu yüzden hep içimden geçen isim Adnan Öztürk'tü.

Geldiğimiz noktada da bu belli oldu zaten.Adnan Polat güçsüz bir başkandır ve gerekli ağırlığı medya üzerinde bile yoktur.Bu sene lig'de şampiyon olsak da söylediklerimin arkasındayım ben.Ne olursa olsun başkanımız yeterli bir başkan değil maalesef.

Uyan Burak, Türkiye burası. Ve sende Galatasaray taraftarına sesleniyorsun. Harbiden bunları bir gün diyeceğim aklıma bile gelmezdi.

Burası Türkiye,biz de Galatasaray'ız.

Türkiye'de adam kaçırarak futbolcu transferine son veren

Türkiye'ye tesisleşmeyi getiren

Yayın ihalesini başlatan

Sistemli futbol oynayan

...

...

...

Ve bir çok ilki yapan takımız.Bunlar yapılırken de illaki arada çıkıntılık yapıp eleştirenler vardı.Ama bunları biz başardık.Yine başarabiliriz.

Adnan Öztürkün yeterli olduğu varsayımını nereden yapıyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt