Seçim 7 Mayıs'ta Yapılmalı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seçim 7 Mayıs'ta Yapılmalı!

Başkan Adnan Polat, seçim kararı aldı, ve tarihi açıkladı: 7 Mayıs 2011, ama çoğunluk sağlanamayacağı için 14 Mayıs 2011.

Böyle bir saçmalık duymayalı herhalde uzun zaman olmuştur. Galatasaray’ın kaybedecek tek bir dakikası dahi yokken, çoğunluk sağlanamayacağı için seçim mecburen 1 hafta gecikiyor. Seçime 6.987 üyenin katılma hakkı var. 7 Mayıs’ta seçimin gerçekleşebilmesi için salonda 3.495 üye olması gerekiyor. Galatasaray şanlı tarihinin en buhranlı günlerinden geçmekteyken, ve daha bir önceki olağan seçime 5.200 kişi katılmışken, 7 Mayıs’ta yapılacak olağanüstü kongreye 3.495 üyeyi toplayamıyor mu?

7 Mayıs Galatasaray’a sahip çıkma, tek bir vücut olma günüdür. Gün demokrasinin gücünü gösterme günüdür. Gün Galatasaray’ın asla ama asla boyun eğmeyeceğini gösterme günüdür. 7 Mayıs, Galatasaray’ın fikri, vicdanı ve irfanı hür olduğunu gösterme günüdür!

İmtiyazlılar lokalindeki, sayın ve çok elit Galatasaray kulübü üyeleri;

Biliyoruz ki 1. seçim tarihinde şimdiye kadar Galatasaray tarihinde çoğunluğun sağlanması mümkün olmamış. Gelenek gibi olmuş. Adaylar daha iyi hazırlansın diye kendiliğinden gelişmiş bir kural muhtemelen. Ama şuanda tarihimizde olmayan bir şeyi yaşıyoruz ve hiç zamanımız yok.

Çok zahmet olacak, biliyoruz, ama lütfen 7 Mayıs günü çoğunluğu sağlayın ve bu seçim yapılsın. Galatasaray sizlerin olduğu kadar bizlerin de kulübüdür. Galatasaray’ın, kulübümüzün, 1 hafta daha kaybetmeye tahammülü yoktur.

ScoutGS

ScoutGS sitesi tarafından tüm Galatasaray camiasına yapılan çağrı; 7 Mayıs'ta Galatasaray için kongreye gidin! Sonuna kadar da katılıyorum

Cevap: Secim 7 Mayıs'ta Yapılmalı!

:005::005:

Bende düşündüm bunu ve hatta sordum ama cevap alamadım.

Evet abi gidin kongreye. Ne işiniz var. Zaten zor durumdayız. Gelenek olmuş bu durum. Nedenmiş o? Gidin işte kongreye

Cevap: Secim 7 Mayıs'ta Yapılmalı!

Kesinlikle katılıyorum.Bırakın bir günü,kaybedecek bir dakikamız bile yok.7 Mayıs günü bu seçim olmalı.

Cevap: Seçim 7 Mayıs'ta Yapılmalı!

Başkan Adnan Polat, seçim kararı aldı, ve tarihi açıkladı: 7 Mayıs 2011, ama çoğunluk sağlanamayacağı için 14 Mayıs 2011.

Böyle bir saçmalık duymayalı herhalde uzun zaman olmuştur. Galatasaray’ın kaybedecek tek bir dakikası dahi yokken, çoğunluk sağlanamayacağı için seçim mecburen 1 hafta gecikiyor. Seçime 6.987 üyenin katılma hakkı var. 7 Mayıs’ta seçimin gerçekleşebilmesi için salonda 3.495 üye olması gerekiyor. Galatasaray şanlı tarihinin en buhranlı günlerinden geçmekteyken, ve daha bir önceki olağan seçime 5.200 kişi katılmışken, 7 Mayıs’ta yapılacak olağanüstü kongreye 3.495 üyeyi toplayamıyor mu?

7 Mayıs Galatasaray’a sahip çıkma, tek bir vücut olma günüdür. Gün demokrasinin gücünü gösterme günüdür. Gün Galatasaray’ın asla ama asla boyun eğmeyeceğini gösterme günüdür. 7 Mayıs, Galatasaray’ın fikri, vicdanı ve irfanı hür olduğunu gösterme günüdür!

İmtiyazlılar lokalindeki, sayın ve çok elit Galatasaray kulübü üyeleri;

Biliyoruz ki 1. seçim tarihinde şimdiye kadar Galatasaray tarihinde çoğunluğun sağlanması mümkün olmamış. Gelenek gibi olmuş. Adaylar daha iyi hazırlansın diye kendiliğinden gelişmiş bir kural muhtemelen. Ama şuanda tarihimizde olmayan bir şeyi yaşıyoruz ve hiç zamanımız yok.

Çok zahmet olacak, biliyoruz, ama lütfen 7 Mayıs günü çoğunluğu sağlayın ve bu seçim yapılsın. Galatasaray sizlerin olduğu kadar bizlerin de kulübüdür. Galatasaray’ın, kulübümüzün, 1 hafta daha kaybetmeye tahammülü yoktur.

ScoutGS

ScoutGS sitesi tarafından tüm Galatasaray camiasına yapılan çağrı; 7 Mayıs'ta Galatasaray için kongreye gidin! Sonuna kadar da katılıyorum

7 mayısta seçimi biz de destekliyoruz. Bir görseliniz varsa biz de yayınlayalım.

Edit: Tamamdır.

30j70o2.jpg

Scoutgs 'ye teşekkürler.

bu arada bu yazıyı timur kuban , arda ucer , gokmen ozdemir'e fln yolladım twitterdan.. simdilik timur kubandan geri donus oldu sadece o da sunu yazdı :

Timur Kuban : cok mantikli ve imkani da olan bir oneri ama 100 senelik aliskanligi bozmak zor :/

Ben de resimi, birlikte hareket ettiğimiz forumlara ilettim.

Bakalım camiadan yankı bulabilecek miyiz?

Kesinlikle 7 Mayis`ta yapilmalidir secim.

Galatasaraylilarin artik kaybedecegi bir dakika bile yok. 7 Mayis`ta Galatasarayliyim diyen her üye orda olmali.

Kurallar çiğnenmek için, alışkanlıklar bozulmak için vardır :p

7 Mayıs'da yapalım şu kongreyi

alışkanlık mevzunu anlamadım, bizim kulüpte ilk seçimlerde çoğunluk sağlanmaması gibi bir gelenek mi varmış :D

7 mayısta kongre varsa gidin abi ne bekliyosunuz kötü günde gidiceksiniz 14 mayısta çoğunluk kesin sağlancaksa geleceklerse 1 hafta önce gelsinler

ScoutGS başlatmış madem biz de bir adım öteye götürelim GSCimBom olarak ki daha anlamlı olsun:

7 Mayıs 2011 biz taraftar olarak Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nun önünde olacağız sloganını yayalım nette. Orada olalım. Seçilen başkan sadece üyelere değil çıkıp toplanan taraftarlara da seslensin. Böylece hem Kongre üyelerine orada olmaları baskısını hissettiririz hemde bu sene iyice su yüzüne çıkan düşmanlarımıza, medya ya gövde gösterisi yapmış oluruz.

Şu üstümüzdeki ölü toprağını atalım artık.

Adnan Polat sağolsun gelenek,menelek bırakmadı kulüpte.Bu gelenekte bozulsun bir zahmet.

Üst Alt