Sedat İncesu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sedat İncesu

135f4416d8e0e69d0f4d1cadb069e32f.jpg
6f7928589a7b4a9ba828079a7d99dcd1.jpeg

Remzi Sedat İncesu; Eski Basketbolcu veTekerlekli Sandalye A Milli Basketbol Takımı'nın antrenörü. 11 Temmuz 1972 tarihinde Kayseri, Türkiye'de dünyaya gelmiştir.*1985*yılında*14*yaşındayken*Efes Pilsen*genç takımına giren ve 7 yıl bu takımda başarılı maçlar çıkaran,*TED Kolejliler*veAnkara Büyük Kolej*takımlarında oynayan ve A takıma dek yükselen Remzi Sedat İncesu, 33 kez yıldız, genç ve (A) milli takımlarda forma giydi.*1994*yılında*Ankara Büyük Kolej'de oynarken*Antbirlik*ile yapılan özel maçta dizinden sakatlandı ve dizindeki çıkık nedeniyle bir daha basketbol oynayamadı.

Sedat İncesu yıllardır başarılı bir şekildeGalatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı*antrenörlüğü görevini sürdürmektedir.

Edit:Forumda konusunu bulamadım belki bazı spor kollarımiz kadar önemsenmesede bence saygıya değer başarılar elde etmişizdir onun en büyük mimarlarindan biride Sedat Incesu.
Saygılar.

Senin gibi Adamlara değer vermiyorlar ya hocam deliriyorum

HTC One M8s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şerefsizsin dursun Özbek

Benim yerime getirilmek üzere başka biriyle pazarlık söylentisi var. Dogru ise istifamı hemen teslim ederim. Aslolan Galatasaray'dır...
Twitter

Tapatalk

Üst Alt