Şehitler İçin Yürüyoruz


sehit.jpeg
ZAMAN17 Temmuz Pazar · 14:00 - 17:00YERIstanbul - Taksim Meydanı

İzmir - Saat Kulesi

Kızılay Meydanı(Anıtkabir'e yürüyüş)

Ankara - Kent Meydanı

Bursa - İstasyon Meydanı

Adana - Cumhuriyet Meydanı

Şırnak - Odunpazarı,

Eskişehir - Dağkapı Meydanı

Diyarbakır - Kent Meydanı

Sakarya - Saat Kulesi

Antalya - Kültürpark Kütüphane Binasının Önü

Konya - Gazi Caddesi

Hiç bir siyasi partinin veya örgütün probagandası kesinlikle yapılmayacaktır. Amacımız siyaset ve partiler üstüdür. Gayemiz sadece şehitlerimizdir. Ayrıca sahte belgelerle hapis edilen askerlerimize de destek vereceğiz! Lütfen sadece Türk Bayrakları ile meydanda toplanalım.Şu son dönemlerde Ordumuza yapılanlara gönlün razı değilse, savunmasız askerlerimiz haince sokak ortasında sırtından vurularak şehit edildiğinde için kan ağlıyorsa, Amerikancı paşalar yüzünden sınır karakollarındaki Vatan'ı bekleyen askerlerimiz şehit olunca lanet ediyorsan, haksızlığa dayanamıyorsan, "hayat karar ve eylemdir" KALK! BOŞ OTURMA! sahaya çık ve haykır sesini göster gücünü! herşeyden candan vazgeç ama VATAN'dan vaz geçme! Atatürk'ün Gençliğe hitabesindeki Genç Sensin! En azından bir eylem yap!VATANIMIZA, ASKERİMİZE,BAYRAĞIMIZA,BAĞ​IMSIZLIĞIMIZA,KANLA İRFANLA KURULAN CUMHURİYETİMİZE YÖNELİK ALÇAKÇA SALDIRILARIN ARDI ARKASI KESİLMİYOR GENÇLİĞE HİTABENİN MUHATAPLARI DERİN UYKUDALAR…KEMALİST,VATANSE​VER, MİLLİYETÇİ PARTİLER, ADD’LER,ÜLKÜ OCAKLARI SIRADAN DUYARLI YURTTAŞLAR NERDESİNİZ NERDE?Engin Demirkollu soruyor:“05 TEMMUZ YÜKSEKOVA-HAKKARİ 2 GENÇ UZMAN ÇAVUŞ, HAİN *** NIN, KURDUĞU PUSUYLA ŞEHİT OLDU..SİLAHSIZ, SAVUNMASIZ İKİ GENÇ ASKER..SOKAKTA ARKALARINDAN SİNSİCE VURULUYOR..TÜRKİYE SESSİZ, GENELKURMAY SESSİZ. SİYASİLER SESSİZ….NERDE BİZİM MİLLİ DUYGULARIMIZ. NE OLDU BİZE. ” HANİ ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ “DİYENLER NEREDESİNİZ ?”Basın bu hain saldırıları geçiştiriyor, siyasiler değinmiyor, artık kınamıyorlar bile… Güneydoğu’daki askeri operasyonları eleştirerek “Sabaha kadar helikopter sesi ve kurşun sesleri ile uyuyamadım, Türkiye’nin en acil sorunu Kürt sorunudur” diyen Gürsel Tekin bu alçakça saldırılar hakkında ne düşünüyor, hiç değinmedi,DUYAMADIK…Futbolu F-bol yapmak için, futbolun şifrecilerce dizaynına yönelik olarak futbolun yıllardır görünen ama üzerine gidilemeyen kirli çamaşırları bir bir dökülüyor…500 bin Fener taraftarı cumartesi günü protesto yürüyüşü yapacakmış,…ŞEHİTLERİMİZ İÇİN NEDEN 500 BİN KİŞİ YÜRÜMEZ…Not: Daha etkili bir eylem için gece 3 den veya 4 ten sonra ansızın meydanda binlerce kişiyle toplanmak sesimizin daha fazla "uyuyan" kişiye ulaşması açısından etkili olabilir. Bu konu için geceden gelebilirim diyenlerin sayısı artarsa bu plan çerçevesinde eylem yapılacaktır.

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN NEDEN 500 BİN KİŞİ YÜRÜMEZ…https://www.facebook.com/event.php?eid=238056266212671Katılacak olanlar bu konuya yazabilir.
 
Cevap: Şehitler İçin Yürüyoruz.Gelmeye çalışıcam.Kim organize ediyorsa çok güzel düşünmüş.Mutlaka herkes katılmalı çok kalabalık olunmalı.
 
Cevap: Şehitler İçin Yürüyoruz.Şehit konularına bakıyorum herkes tepki göstermiş ama kimsenin buraya ilgi gösterdiği yok herkes anca klavye başından yazıyor,yazık.:(
 
Cevap: Şehitler İçin YürüyoruzBakın başkana destek için yürüyüş varmış Galatasaray Lisesi önünde 13.00 da başlıyor ordan da şehitler için yürüyüşe geçeriz.
 
Herşey İçin Yürüdük Şimdide Türkiye İçin YürüyelimNe futbol ne baŞka bİr Şey.TÜm taraftar gruplarina burdan seslenİyorum.HerŞey İÇİn yÜrÜdÜk , tÜrkİye İÇİn yÜrÜyelİm.Bİz bİrbİrİmİzİ bİlİrİz, bİz bİze yeterİz.HerŞeyİn birakin yarin taksİmde....Yetkİlİ arkadaŞlar İletİn
 
Cevap: HerŞey İÇİn yÜrÜdÜk sira. TÜrkİye İÇİn yÜreyelİmNe futbol ne baŞka bİr Şey.TÜm taraftar gruplarina burdan seslenİyorum.HerŞey İÇİn yÜrÜdÜk , tÜrkİye İÇİn yÜrÜyelİm.Bİz bİrbİrİmİzİ bİlİrİz, bİz bİze yeterİz.HerŞeyİn birakin yarin taksİmde....Yetkİlİ arkadaŞlar İletİnİyi güzelde ne için yürüyorsun ?Edit: bilgi vermemişsin ama haberlerde gördüm, Diyarbakırdaki terör saldırıları için.
 
Cevap: HerŞey İÇİn yÜrÜdÜk sira. TÜrkİye İÇİn yÜreyelİmEmolarla bi yere yürümem ben kardeşim. 234234234 harfi büyük yazacağına ülkenin isminin baş harfini büyük yazsan ne olcak. Shift tuşu falan mı bozuk.
 
Cevap: HerŞey İÇİn yÜrÜdÜk sira. TÜrkİye İÇİn yÜreyelİmEmolarla bi yere yürümem ben kardeşim. 234234234 harfi büyük yazacağına ülkenin isminin baş harfini büyük yazsan ne olcak. Shift tuşu falan mı bozuk.

Arkadaş tüm harfleri büyük yazmış sistem Türkçe harfleri tanımadığı için diğer harfleri küçültmüş böyle saçma birşey olmuş..
 
Cevap: Şehitler İçin Yürüyoruzİzmir'dekine katılmaya çalışacağım. Geç de olsa alanda olurum heralde.
 
Cevap: Şehitler İçin Yürüyoruzbeyler bırakın işinizi gücünüzü tepki koyalım artık bu olan bitene. burdan sallamakla olmuyor. vatanını milletini seven herkes pazar günü orda olsun,
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt