Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmez


Şekip Mosturoğlu denen MAL bugun radyospor'da özgür sancar'ın programında ''dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmez'' dedi

hatta ''bizden iyi takım'' cümlesinden sonra yo.. gibi birsey cıktı agzındanKısacaDünyanın en iyi takımı fenermis ama Barcelona gibi takımlara ayıp olur diye mütevazilik yapıyor :asd:
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezdili sürştü sanırım Dünyada bizden iyi şikeci takım bir elin parmaklarını geçmez deseydi daha doğru olurdu :)
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezAnlaşılan Şekip Bey'in dünyası çok dar.
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezSeneye Avrupa'daki 6 maç sonra görüşürüz gülüm.
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezBahsettiği konu şike, şaibe, adam satın alma, çirkeflik ve pislikse kesinlikle 1 numaralar.
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezŞekip Mosturoğlu nun insan olmadığının kanıtı bu demeç.50 den fazla parmağı var kendisinin demek ki.
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezO takımlar da Young Boys, Paok falan işte daha ilerisini göremediler.
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezPes oynarken bende böyle hissediyordum.
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezDünyada bizden iyi şikeci takım bir elin parmaklarını geçmez nokta
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezFifa'ya sorduk ;''Turkey's most successful side, Galatasaray."
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezbu malın dünyası bi yerlerinden uydurdukları fb cumhuriyeti oluşumundan ibaret herhal
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezOrta Çağ Engizisyon mahkemesi istiyorum..

Bu adamın içine şeytan girmiş..
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezDünyada sizden mal bir takım bir elin parmaklarını geçmez.
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezOOOOooooOOOOOoooooOOOoo Gerizekalı !!!

OOOOooooOOOOOoooooOOOoo Gerizekalı !!!şeklinde bir tezahürat vardı, ne zamandır duymuyorduk tribünlerde..
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezfutbolcusu cirkef başkanı cirkef taraftarı cirkef yöneticisi cirkef avukatı bile cirkef. lan siz kimsiniz dünyanın en büyüklerinde birymişler. şikeci şaibeci takımın avukatı..
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezBunlar Turkiye sampiyonlugunu uluslararasi basari olarak kabul ediyor galiba, vizyonsuz dar beyinliler.
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezSöz konusu futbolsa Türkiye'nin en iyisi olsak bile malesef dünya çapında çok gerideyiz. Ama Spor Kulübü olarak bakarsak, futbol dışı branşlarda da bu kadar başarı kazanan kaç takım vardır?
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmez20 İngiliz

20 İspanyol

20 İtalya

20 Fransa

18 AlmanyaPortekiz+Hollanda+Uktayna+İskoçya+Rusya'dan da bi 10 gelseKaba bi hesapla bunlardan sonra fb var
 
Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmezkirkayak-millipede-1.jpg
.sen her ne kadar buna benzesen de yine yetmez lan bu parmaklar.
 
Üst Alt