Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmez - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmez

Cevap: Şekip Mosturoğlu : Dünyada bizden iyi takım bir elin parmaklarını geçmez

Türkiye ligi şampiyonluğu Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuna bedel olduğu için sizden büyük yok zaten.

Baş parmağımı, işaret ve orta parmağın arasına gelecek şekilde koyup, yumruk yaptım mı ortaya çıkan işaret, işte senin ve bütün Fenerlilerin en çok sevdiği işaret. Naaaahhhh

He deyin geçin ya....Tipik fb görmemişliği...

Söz konusu futbolsa Türkiye'nin en iyisi olsak bile malesef dünya çapında çok gerideyiz. Ama Spor Kulübü olarak bakarsak, futbol dışı branşlarda da bu kadar başarı kazanan kaç takım vardır?

Biz bunu 1989'da Şampiyon Klüpler Kupası'nda yarı final oynadığımız sene yaptık. Rekor kırdık. Alınmadık kupa bırakmadık

Galatasaray kaçıncı peki?

Nasıl bir acı bu yaşadığınız?

Ligi 8. bitirdik ,siz şampiyon oldunuz hala Galatasaray'a laf atabilmek adına yapılan şaklabanlıklar,çıcukluklar...Ne kadar "derin"den gelen bir acı bu?

Verdiğin bu cevap tam anlamıyla "ezik"lik kompleksinin dışa vurumu...

Evet, dünyanin en iyi takimi 100 yillik tarihinde bir defa avrupa ceyrek final görmüs. Ayriyeten 30 yildan beri domestic kupayida alamiyor. Bunlar gercekten baska dünyanin insanlari!

Dünya Kupasinimi aldilar? Yoksa benmi birsey kacirdim?

şampiyonlar liginde barca ve manuyla aynı gruba düşün başka birşey istemiyoruz yeniden 0 çekip gelirsiniz orada ne özgener var ne bünyamin ne aydınus

Türkiye Kupası'nı da alsalar dünyanın en iyi takımı olacaklar...Şu an Barcelona'nın ardından 2. sıradalar. Ha gayret !

Barça

Real

Manu

Chelsea

Arsenal

ManCity

Tottenham

Milan

İnter

Bayern Münich

B.Dortmund

Porto

Valencia

....

....

Young Boys

Paok

....

....

....

Bence Şekip kaç parmağı olduğundan emin değil ?

Nasıl bir acı bu yaşadığınız?

Ligi 8. bitirdik ,siz şampiyon oldunuz hala Galatasaray'a laf atabilmek adına yaolpılan şaklabanlıklar,çıcukluklar...Ne kadar "derin"den gelen bir acı bu?

Verdiğin bu cevap tam anlamıyla "ezik"lik kompleksinin dışa vurumu...

Hayır hiç bir kompleksim yok. Hatta sizden bir adım önde olmamız şartıyla Avrupa'da başarılı olmanızı da isterim. Sadece Fenerbahçe'yi 100. sıralarda gören arkadaşın kriteri nedir merak ettim. Onu çözmeye çalışıyorum.

Geçen sene dünyanın en iyi takımı Bursaspor'du...Her sene ligimiz esas alınarak dünya sıralaması değişiyor...

24-parmakli-bebek-dogdu_o.jpg

parmaklarında sorun var galiba.. :(

Hayır hiç bir kompleksim yok. Hatta sizden bir adım önde olmamız şartıyla Avrupa'da başarılı olmanızı da isterim. Sadece Fenerbahçe'yi 100. sıralarda gören arkadaşın kriteri nedir merak ettim. Onu çözmeye çalışıyorum.

"Galatasaray kaçıncı zaaaaa xD" diyerek mi yapıyorsun bunu?

mosmoroglu is basinda yine sacmalamis...

iyi ki bi türkiye şampiyonu oldular.. bunlar bide avrupada kupa alsalar neler diyecek kim bilir..

doğrusu şu olacak : "dünyada bizden daha antipatik takım sayısı bi elin parmaklarını geçmez" şekip mosturoglou

Üst Alt