Şekip Mosturoğlu Hastaneye Kaldırıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şekip Mosturoğlu Hastaneye Kaldırıldı

Cevap: Şekip Mosturoğlu Hastaneye Kaldırıldı

223d6%C5%9Fekip-mosturo%C4%9Flu_156687.jpg

:asd:

bu tip adamlar ömründe karakol görmemiş, herşeyi parayla mevkiyle halledeceğini sanan tiplerdir.inanılmaz koyuyordur bu durum onlara doğal olarak. aziz de öyle. iki de bir rahatsızlanmaları normal bence, hüküm giyerlerse intihar edebilirler, özellikle de şekip

bu adam azizin beyniydi.lig tv de bu ikisi konuk olunca aziz birşey soylerken sürekli bu lavuğa bakıyordu.o kadar belliydi ki bazı şeyler.Allahım ne büyüksün..

40-50 bin lira gelirin var aylık, tamam hadi tuttuğun takım için şike yaptın onu geçtim de, kendi menfaatin için tff den arakladığın menejerlik sınav sorularını sattığın söyleniyor, ayıp ayıp.

Neyse geçmiş olsun yine, en çok eşin ve çocukların için üzülüyorum.

Şekip Mosturoğlu hastaneye kaldırıldı!

Şike soruşturması kapsamında tutuklu olarak yargılanan Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu hastaneye kaldırıldı.

Kaynak

iyi olmus.. surunsun serefsiz herif. oglu ikigun once twitter a "$ikeye devam" yazmisti. oyle zihniyete boyle zihniyet.

öncelikle geçmiş olsun hasta adama sövmek olmuyor allahım bir an önce iyileşsinde kaldığımız yerden devam edelim :D

Sekip Mosturoglu. Öyle Provokatif demeçler verirdinki Yöneticiyken seni bogazlayasim gelirdi... Ben Sizin Angutlar gibi olamiyorum. Buda Taraftar Profilimizdeki Ayricaliktan geliyor olsa gerek..

Geçmis olsun..

Kılın önde gideni ama düşenin arkasından bir de biz vurmayalım.

Dışarıdayken sürekli ensesini tokatlayasım geliyordu...

bunlarda durmadan ayılıp bayılıyorlar. ama yinede gecmiş olsun. allah kurtarsın.

Söylenecek birşey yok. Şekip bir avukat nasıl ve ne şekilde davranması gerektiğini bilir. Bu hastalık gerçekse Allah eşine ve çocuklarına sabır versin. Çocuğu gerçekten şikeye devam diye bir şey yazdıysa twitterında onada müstahak oluyor ozaman. Cezasını hastanede tamamlamaya çalışmıyordur inşallah. Ama burda yayınlanan foto gerçekten bu halde olmalarının sebebini biraz açıklayıcı tarzda. Heryerde yayınlamak lazım bunu :)

Üst Alt